Reklama

Tiësto powraca do Polski z solowym projektem [DATA, MIEJSCE, BILETY]

15 czerwca w Arenie Gliwice zaprezentuje się jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów - Tiësto. Holender szykuje aż 9-godzinny show!

15 czerwca w Arenie Gliwice zaprezentuje się jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów - Tiësto. Holender szykuje aż 9-godzinny show!
Tiësto i Annika Backes na gali Grammy - Las Vegas, 3 kwietnia 2022 r. / Jeff Kravitz/FilmMagic /Getty Images

Wydarzenie pod hasłem Tiësto at Arena zakończy się nad ranem w świąteczny, wolny od pracy czwartek.

9-godzinny event legendy muzyki elektronicznej dopełnią występy zaproszonych przez Tiësto gości z międzynarodowej i polskiej sceny klubowej: Acraze, Mike Williams, Sem Vox, neeVald, Tribbs, Rudy B2B Encore, Julian Suppo.

Czerwcowy występ Holendra w Gliwicach będzie częścią jego europejskiej trasy. Laureat nagrody Grammy, trzykrotnie wybrany przez fanów najlepszym DJ-em świata zabierze uczestników w niesamowitą, pełną emocji i niespotykanej energii muzyczną podróż wzbogaconą przez niespotykane wizualizacje i efekty świetlne.

Reklama

Sprawdź tekst utworu "Escape Me" w serwisie Teksciory.pl!

Kim jest Tiësto?

Jeden z najpopularniejszych DJ-ów na świecie, gwiazdor muzyki house pochodzi z Holandii i naprawdę nazywa się Tijs Michiel Verwest.

W latach 2002-04 trzy razy z rzędu znalazł się na szczycie listy najlepszych DJ-ów na świecie czytelników "DJ Magazine". "Forbes" w 2016 r. szacował majątek Holendra na prawie 40 mln dolarów.

W lutym 2015 r. zaczął spotykać się z wówczas 23-letnią modelką Anniką Backes - para poznała się w jednej z nowojorskich restauracji za sprawą wspólnych znajomych.

Trzy lata później podczas wakacji na Malediwach DJ poprosił swoją wybrankę o rękę. Pierwotnie ślub planowali w Las Vegas, ostatecznie stanęło na Amangiri położonym w środku pustyni Utah. W listopadzie 2020 r. na świat przyszła ich córka - Viola Margreet Verwest.

Sprawdź tekst utworu "Ritual" w serwisie Teksciory.pl!

Do największych przebojów Tiësto należą m.in. "Secrets" (feat. KSHMR i Vassy), "Don't Be Shy" (z Karol G), "The Business", "The Only Way Is Up" (z Martinem Garrixem), "Red Lights", "Jackie Chan" (feat. Dzeko, Preme i Post Malone) i "Ritual" (z Jonas Blue i Ritą Orą).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tiesto | koncert w Polsce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy