Reklama

Reklama

Szymon Chodyniecki i Lodovica Comello znowu razem

W niedzielę (28 czerwca) odbędzie się pierwszy polski koncert znanej z serialu "Violetta" Lodoviki Comello. W Arenie Ursynów w Warszawie przed włoską wokalistką i aktorką wystąpi Szymon Chodyniecki.

Szymon Chodyniecki poprzedzi koncert Lodoviki Comello

25-letnia obecnie Lodovica Comello urodziła się w San Daniele del Friuli, we Włoszech. Od najmłodszych lat była szkolona w aktorstwie, tańcu i grze na gitarze. Wzięła udział w trasie Patito Feo Il Mondo di Patty we Włoszech i Hiszpanii oraz jako chórzystka w trasie Brenda Asnicar Tour. Obecnie mieszka zarówno w Buenos Aires jak i we Włoszech. Wynika to z jej udziału w południowoamerykańskim serialu telewizyjnym "Violetta", który emitowany na kanale Disney Channel zdobył ogromną popularność wśród młodzieży na całym świecie.

W 2013 r. Comello wydała debiutancką płytę "Universo". W przerwie na planie trzeciej serii "Violetty" wokalistka i aktorka pracowała nad drugim albumem - "Mariposa", który ukazał się w kwietniu. Włoszka zaprosiła do nagrania duetu polskiego wokalistę Szymona Chodynieckiego. Razem nagrali singel "Sin Usar Palabras/Bez słów", który promuje ten album. W połowie lutego w Warszawie nakręcili teledysk do tej piosenki, a teraz ponownie spotkają się na scenie.

Reklama

21-letni Szymon Chodyniecki to wokalista, producent, kompozytor i multiinstrumentalista - potrafi grać na wiolonczeli, gitarze, fortepianie oraz perkusji. Swoją pierwszą piosenkę "Nikt nie zauważy" napisał w wieku 11 lat. Jako 15-latek stworzył jedne ze swoich najbardziej popularnych utworów: "Miłość" i "Przeważnie". W latach 2009-2014 był wokalistą South Blunt System - grupy, która łączy reggae z bitami spokrewnionymi z hip hopem. Obecnie Szymon przygotowuje się do wydania solowej płyty, którą zapowiada singel "Sam na sam".

Zobacz teledysk "Sam na sam":

Sprawdź tekst utworu "Sam na sam" w serwisie Tekściory.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy