Reklama

Reklama

Swedish House Mafia na koncercie w Polsce! [BILETY, MIEJSCE, CENY]

Słynny zespół występował w Polsce kilkukrotnie, ale znów powraca nad Wisłę - tym razem do Krakowa. Koncert reaktywowanego zespołu Swedish House Mafia odbędzie się 21 października 2022 roku.

Swedish House Mafia wystąpi na koncercie w Polsce

Supergrupa Swedish House Mafia powraca! Właśnie zadebiutowała nowa piosenka z udziałem The Weeknda, "Moth to a Flame" (sprawdź!), w sieci pojawił się też teledysk. Zespół tym samym przygotowuje fanów do wydania nowej płyty, "Paradise Again". Oznacza to tez, że wróci do koncertowania. I zagra koncert w Polsce!

Swedish House Mafia w Polsce 2022. Kiedy koncert? [BILETY, CENY, MIEJSCE]

To będzie pierwsza tak duża trasa zespołu od prawie dziesięciu lat. Swedish House Mafia zagra w przyszłym roku dziesiątki koncertów na całym globie, łącznie z występem na festiwalu Coachella 2022. Zawita także do Polski, 21.10.2022 roku. Koncert odbędzie się w TAURON Arenie Kraków, a bilety będzie można kupić w ogólnej sprzedaży już od 29.10.2021 roku za pośrednictwem strony zespołu i LiveNation. Przedsprzedaż dla klientów CITI Handlowy ruszy 27 października 2021 roku o 10, dla Ticketmaster - 28.10.2021 roku. Ceny biletów na razie pozostają tajemnicą.

Reklama

Pełna trasa prezentuje się następująco:

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Swedish House Mafia | koncerty w polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje