Reklama

Sting: Koncert w Polsce przełożony na 2021 r. z powodu koronawirusa [NOWA DATA, MIEJSCE, BILETY]

W związku z pandemią koronawirusa Sting zdecydował się przełożyć swoją trasę "My Songs". To oznacza, że w planowanym terminie nie odbędzie się koncert w Warszawie.

W związku z pandemią koronawirusa Sting zdecydował się przełożyć swoją trasę "My Songs". To oznacza, że w planowanym terminie nie odbędzie się koncert w Warszawie.
Koncert Stinga w Warszawie został przełożony na 2021 r. /Tristar Media /Getty Images

"'My Songs' to moje życie opowiedziane piosenkami. Niektóre z nich zostały zrekonstruowane, niektóre odnowione, niektóre zmienione, ale wszystkie brzmią współcześnie" - komentuje Sting.

Utwory zawarte na płycie zostały dostosowane do 2019 r., ale nie tracą ducha oryginału.

Do albumu dołączono osobiste notatki napisane przez samego artystę, w których muzyk zdradza historie związane z powstaniem konkretnych piosenek, jak również opisuje okoliczności nagrywania.

Za produkcję "My Songs" odpowiadają Martin Kierszenbaum (Sting, Lady Gaga, Robyn), Dave Audé (Bruno Mars, Selena Gomez) oraz Jerry Fuentes (The Last Bandoleros). Miksami zajął się Robert Orton (Lana Del Rey, Mumford & Sons), a inżynierią Tony Lake (Sting, Shaggy).

Reklama

Podczas trwającej trasy "My Songs" pojawiają się takie przeboje, jak m.in. "Englishman in New York", "Fields of God", "Shape of my heart", "Every Breath You Take", "Roxanne" i "Message in the Bottle".

Kolejny koncert w Polsce miał się odbyć 25 lipca na PGE Narodowym w Warszawie. Teraz ogłoszono, że w związku z pandemią koronawirusa trasa została przełożona - nowa data występu w Warszawie to 24 lipca 2021 r.

Zakupione bilety nie przepadają - obowiązują one na nową datę.

Sting dotychczas sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie (solo i z zespołem The Police), zdobył najbardziej prestiżowe muzyczne wyróżnienia. Latem 2018 r. wydał wspólny album z Shaggym "44/876", który w Polsce ma już status złotej płyty.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sting | koncert w Polsce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy