Reklama

Skepta w Polsce. Król grime'u wystąpi w Warszawie (data, ceny biletów)

6 grudnia w warszawskiej progresji wystąpi jeden z najważniejszych, o ile nie najważniejszy, przedstawiciel brytyjskiej sceny grime w Wielkiej Brytanii – Skepta. Bilety na wydarzenie trafiły do sprzedaży.

Skepta wystąpi w Polsce

Od czasów debiutu jako MC i producent w 2004 roku, Skepta stał się jednym z najważniejszych brytyjskich artystów na współczesnej scenie muzycznej. Zdobywca nagrody Mercury i nominowany do BRIT Awards, przez lata budował swoją zróżnicowaną publiczność i zdobywał szerokie grono odbiorców, poprzez swoje energetyczne występy na żywo oraz definiujące aktualną scenę hity.

Reklama

Niezaprzeczalny wpływ Skepta na dzisiejszą popkulturę jest wyczuwalny nie tylko dzięki jego muzyce, ale także dzięki progresywnemu podejściu do mody. Nic więc dziwnego, że raper już teraz uznawany jest za ikonę popkultury.

W Polsce gwiazdor doczekał się nawet utworu o sobie. "Ty stoisz w dresie jak wieśniak, ja chodzę w dresie jak Skepta" - rapowali w swoim numerze "Jak Skepta" Białas i Lanek (płyta "POLON").

Brytyjczyk w Warszawie wystąpi 6 grudnia tego roku. Pierwsza pula biletów na wydarzenia w cenie 99 złotych została błyskawicznie wyprzedana. Bilety z drugiej puli kosztują 120 złotych, a z trzeciej 135 złotych.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Skepta | koncert w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje