Reklama

Rock & Love 2023: znamy pierwsze szczegóły. Co już wiemy?

Festiwal Rock & Love powraca z kolejną edycją. Wydarzenie ponownie odbędzie się w Warszawie. Znamy już pierwsze szczegóły.

Festiwal Rock & Love powraca z kolejną edycją. Wydarzenie ponownie odbędzie się w Warszawie. Znamy już pierwsze szczegóły.
Radioslam na scenie Rock & Love Festival /materiały prasowe

Rock & Love Festival jest organizowany już po raz piąty! Misją festiwalu jest promowanie niezależnych artystów. W trakcie poprzednich edycji na scenie zaprezentowali się m.in. m.in. TFB The Freedom BirdsFilip MiziaFunky TankBatnaRADIO SLAMStolica Overdose.

"Motywem przewodnim jest przedstawienie zespołów, które są jeszcze na początku drogi i nie mają aż tak dużej możliwości pokazania się. Rock & Love można poniekąd nazwać festiwalem showcase'owym, ponieważ nie zapraszamy samych gwiazd, a bardzo chcemy, żeby właśnie dzięki naszej scenie te zespoły mogły zaistnieć bardziej, znaleźć wydawcę i tak dalej" - mówił organizator, Mariusz Zając.

Reklama

"Festiwal ten jest świętem muzyki niezależnej, której próżno szukać w środkach masowego przekazu. Organizator pomaga zaistnieć niszowym zespołom. Dzięki takim ludziom zespoły mogą się wypowiedzieć na profesjonalnej scenie i dotrzeć dzięki streamingowi do większej rzeszy fanów" - komentował Zbyszek Bieniak, wokalista zespołu Funky Tank. 

Rock & Love Festival 2023: co już wiemy?

"Właśnie skończyliśmy etap zgłoszeń z rekordową liczbą 148 zgłoszeń! Dziękujemy wszystkim - teraz bierzemy się za szczegółowe odsłuchy i wyłonienie, kto zagra na ROCK & LOVE 2023!" - ogłosili organizatorzy w połowie maja. Ogłoszenie wyników zaplanowane jest na 15 lipca. 

Wydarzenie odbędzie się jesienią w Warszawie. Dokładna data i miejsce zostaną podane razem z listą zespołów, które wystąpią w tym roku na Rock & Love. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rock & Love Festival

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy