Reklama

Reklama

Michael Buble zaśpiewa w Polsce na dwóch koncertach [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Kanadyjski wokalista Michael Buble we wrześniu 2019 r. przyjedzie do Polski na dwa koncerty.

Michael Buble zaśpiewa w Polsce

W piątek 16 listopada ukazała się płyta "love" (na okładce znalazł się jedynie graficzny znak "❤"), którą Michael Buble powraca po przerwie spowodowanej chorobą swojego najstarszego syna.

Przypomnijmy, że 4 listopada 2016 r. wokalista i jego żona, argentyńska aktorka i modelka Luisana Lopilato potwierdzili spekulacje, że ich 3-letni synek Noah choruje na nowotwór. We wcześniejszych doniesieniach mediów informowano, że lekarze początkowo podejrzewali u Noah świnkę. Po szeregu badań okazało się, że chłopiec jest chory na raka wątroby.

Reklama

Michael Buble, krótko po ujawnieniu informacji o chorobie dziecka, odwołał udział w galach BBC Music Awards i Brit Awards (miał być prowadzącym na tej drugiej imprezie) oraz tymczasowo zawiesił karierę. Tak samo uczyniła Luisana Lopilato, która również skupiła się na życiu rodzinnym.

Po kilkunastu miesiącach leczenia wokalista mówi, że 5-letni Noah (urodziny obchodził 27 sierpnia) ma się już lepiej, chociaż to nie znaczy, że już w zupełności wyzdrowiał.

"Potrzebowałem tego albumu, jest dla mnie formą terapii. Bardzo komfortowo czuję się z tymi piosenkami, z tym gatunkiem muzycznym, to jest esencja mojej osobowości" - mówi Michael Buble o nowej płycie.

Michael Buble i Luisana Lopilato mają także drugiego syna Eliasa (ur. w styczniu 2016 r.) i urodzoną w lipcu córkę o imieniu Vida.

Sprawdź tekst utworu "Love You Anymore" w serwisie Tekściory.pl!

W lutym 2019 r. rozpocznie się amerykańska część trasy koncertowej Michaela, zaś jesienią pojawi się w Europie, by zaśpiewać m.in. w Polsce - i to aż dwukrotnie. Koncerty odbędą się 19 września 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi i 20 września 2019 roku w Tauron Arenie Kraków.

Bilety na te wydarzenia już od 21 listopada będą dostępne dla członków oficjalnego fanklubu artysty. Otwarta sprzedaż rozpocznie się w piątek, 23 listopada, o godzinie 10:00.

Kanadyjski wokalista ma na koncie ponad 75 mln sprzedanych albumów i cztery statuetki Grammy.

Sprawdź tekst utworu "When I Fall In Love" w serwisie Teksciory.pl!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama