Reklama

Reklama

Michael Buble powraca do Polski! Gdzie wystąpi? [DATA, BILETY]

Michael Buble po ponad trzech latach powróci do Polski. Tym razem swój talent zaprezentuje w krakowskiej Tauron Arenie. Kiedy wystąpi i jakie są ceny biletów?

Michael Buble po ponad trzech latach powróci do Polski. Tym razem swój talent zaprezentuje w krakowskiej Tauron Arenie. Kiedy wystąpi i jakie są ceny biletów?
Michael Buble powraca do Polski! /Joshua Mellin /materiały prasowe

Wokalista ma na swoim koncie liczne nagrody - m.in. Grammy i Juno. Michael Buble zawsze miał jasno określone cele. Było tak, gdy podpisywał kontrakt z Reprise Records blisko dwie dekady temu i jest tak teraz - kilka miesięcy po premierze jego jedenastej płyty studyjnej. 

Michael Buble w Polsce. Koncert w Krakowie 10 lutego 2023 roku

Po pierwsze, obiecał sobie, że nie tylko będzie podtrzymywał płomień wielkich klasyków "American Songbook", ale wniesie do tych ponadczasowych melodii także swój osobliwy styl, silny wokali miłość do tych ponadczasowych melodii. Po drugie, zamierzał napisać hity godne szczytów list przebojów, które staną się klasykami. Trzecim i najważniejszym dla niego zadaniem było zaprezentowanie całej tej muzyki podczas jednego koncertu i zabranie słuchaczy w wyjątkową podróż podczas wieczoru, którego nigdy nie zapomną.

Reklama

W trakcie każdego koncertu zawsze śpiewa prosto z serca zachwycając tłumy ludzi z całego świata na wyprzedanych arenach i stadionach. Chciał, aby jego występy były legendarne. Udało mu się to osiągnąć bez problemu, co wykraczało poza jego najśmielsze marzenia. Wieloplatynowy wokalista/autor tekstów/producent/humanista nie zwalnia tempa, a fani będą się mogli się o tym przekonać dzięki jego nowemu albumowi i trasie koncertowej. 

Michael Buble w Polsce. Gdzie kupić bilety? Jakie są ceny biletów?

Do Polski przyjedzie na jedyny koncert, który odbędzie się 10 lutego 2023 w TAURON Arena Kraków. Występ odbędzie się w ramach "Higher Tour"

Na razie nie są znane ceny biletów, ale wiemy już, że przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy ruszy w środę, 21 września o godz. 10:00, dla klientów Ticketmaster w czwartek, 22 września o godz. 10:00. Do sprzedaży ogólnej wejściówki trafią w piątek, 23 września od godz. 10:00.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL