Reklama

Reklama

Lucky Chops z każdym odcieniem tęczy. Nowe daty koncertów w Polsce

Na przełomie października i listopada do Polski powróci grupa Lucky Chops. Nowojorska ekipa zdobyła popularność grając na ulicach i stacjach metra.

Na przełomie października i listopada do Polski powróci grupa Lucky Chops. Nowojorska ekipa zdobyła popularność grając na ulicach i stacjach metra.
Lucky Chops zdobyli popularność grając na ulicach i stacjach metra w Nowym Jorku /Robin Marchant /Getty Images

Zrodzony na ulicach wielokulturowego tygla, jakim jest Nowy Jork, zespół składa hołd tradycji amerykańskich zespołów dętych z Nowego Orleanu, łącząc swoje brzmienie z eklektycznym rockiem, rytmami karaibskimi, arabskimi, wschodnioeuropejskimi, a także funkiem, jazzem, ska, gospel i EDM.

"Naszą siłą jest posiadanie poszczególnych członków, którzy mogą wyrazić siebie jako część całości, która jest czymś więcej niż sumą jej części" - mówi grający na saksofonie Daro Behroozi, mieszkaniec Brooklynu, którego irańsko-holendersko-francusko-niemieckie pochodzenie doprowadziło do zainteresowania wszystkim, od bliskowschodnich brzmień po tradycję bałkańskich orkiestr dętych.

Reklama

Lucky Chops popularność w internecie zdobyli za sprawą przeróbki "I Got You (I Feel You)" Jamesa Browna i "Funkytown" Lipps Inc.

Grupę tworzą Josh Holcomb (puzon), Daro Behroozi (saksofon), Joshua Gawel (trąbka), Adrian Condis (saksofon barytonowy), Nora Nalepka (suzafon) i Ben Holcomb (perkusja)

Zespół powraca do Europy po raz pierwszy od 2019 roku, a tuż po wydaniu drugiego pełnowymiarowego albumu "New Day", który ma ukazać się jesienią tego roku.

Lucky Chops - koncerty w Polsce

W ramach trasy "New Day New Tour" Lucky Chops zagrają dwa koncerty w naszym kraju. 31 października formacja zaprezentuje się w Krakowie (Klub Kwadrat), a 2 listopada wystąpi w Warszawie (Klub Proxima).

Bilety wciąż są w sprzedaży w cenie 95 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL