Reklama

Reklama

Iron Maiden powraca do Polski. Koncert 3 lipca 2016 roku we Wrocławiu

W ramach trasy promującej wydany we wrześniu 2016 r. album "The Book of Souls" do Polski przyjedzie legenda heavy metalu - Iron Maiden.

Bruce Dickinson (Iron Maiden) na koncercie w Poznaniu w 2014 roku

Podwójny album "The Book of Souls" zadebiutował na 1. miejscu sprzedaży w 24 krajach, w tym w Polsce.

"Nie możemy się doczekać, aby wrócić na trasę. Maiden żyją koncertowaniem, spotkaniem z naszymi fanami, koncerty to jest to, co lubimy najbardziej. Kiedy rozpoczniemy trasę, w USA pod koniec lutego będzie to już 19 miesięcy od naszego ostatniego koncertu, na Sonisphere w Wielkiej Brytanii, więc jesteśmy bardzo podekscytowani. To będzie wspaniałe uczucie wrócić na scenę szczególnie, że nie graliśmy we Wrocławiu od 2003 roku, więc bardzo chcemy zobaczyć naszych fanów tutaj raz jeszcze!" - podkreśla Bruce Dickinson, wokalista Iron Maiden.

Reklama

Przypomnijmy, że przerwa w koncertowaniu spowodowana była leczeniem frontmana metalowej legendy. Na początku roku u 56-letniego Brytyjczyka wykryto nowotworowego guza na języku. Po kilkumiesięcznej terapii ogłoszono, że muzyk jest zdrowy.

"Oczywiście, nie mamy jeszcze setlisty, zdecydowaliśmy się ustalić ją po rozpoczęciu prób, ale naprawdę cieszymy się, że będziemy mogli zagrać kilka nowych piosenek na żywo, zwłaszcza, że nagrywanie ich było tak 'żywe'. Jednak, ponieważ minęło tyle czasu od kiedy się widzieliśmy, jestem pewien, że zagramy także dużo starszych lubianych przez fanów kawałków. Myślę, że fani będą zachwyceni tym, co dla nich szykujemy. Jesteśmy również w trakcie tworzenia nowego show i bardzo ciężko pracujemy, aby przywieźć wam coś naprawdę spektakularnego, coś z dużym sercem !!! Z pewnością zasługujecie na to za swoją cierpliwość" - dodaje.

Koncert odbędzie się 3 lipca 2016 roku na Stadionie we Wrocławiu. Jako support na trasie "The Book Of Souls" wystąpi grupa The Raven Age.

Bilety trafią do sprzedaży w dniu 30 października o godzinie 10:00. Jak zwykle, dla członków Fan Clubu Iron Maiden przygotowana została przedsprzedaż.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje