Behind The Trees po raz trzeci

10 września już po raz trzeci odbędzie się festiwal Behind The Trees. Ciesząca się rosnącym zainteresowaniem impreza ponownie będzie miała miejsce w Słupna Park w Mysłowicach.

Katarzyna Nosowska na festiwalu Behind The Trees

Gwiazdami dwóch poprzednich edycji Behind The Trees byli m.in.: Artur Rojek, Kaliber 44, Smolik, The Dumplings, Organek, Katarzyna Nosowska, Bisz B.O.K, Warsaw Bombs, Rita Pax czy reaktywowany specjalnie na tę okazję zespół Pogodno.

Reklama

Organizatorzy zapowiadają, że i w tym roku nie zabraknie wyjątkowych na polskiej scenie artystów w jeszcze bardziej wyjątkowych repertuarach i niespotykanych muzycznych fuzji. Pierwsze potwierdzone nazwy i nazwiska mają się pojawić już na początku czerwca.

"To nie jest festiwal dla mas", od początku podkreślali twórcy Behind The Trees. Uczestnicy podkreślali, że udało się stworzyć niezwykle klimatyczny festiwal o przyjemnym, kameralnym charakterze.

Trzecia edycja Behind The Trees odbędzie się 10 września bieżącego roku na terenie Słupna Park w Mysłowicach. Już wkrótce pojawią się informacje o pierwszych potwierdzonych artystach.

Dowiedz się więcej na temat: festiwal

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje