Reklama

Reklama

Behind The Trees po raz trzeci

10 września już po raz trzeci odbędzie się festiwal Behind The Trees. Ciesząca się rosnącym zainteresowaniem impreza ponownie będzie miała miejsce w Słupna Park w Mysłowicach.

Katarzyna Nosowska na festiwalu Behind The Trees

Gwiazdami dwóch poprzednich edycji Behind The Trees byli m.in.: Artur Rojek, Kaliber 44, Smolik, The Dumplings, Organek, Katarzyna Nosowska, Bisz B.O.K, Warsaw Bombs, Rita Pax czy reaktywowany specjalnie na tę okazję zespół Pogodno.

Organizatorzy zapowiadają, że i w tym roku nie zabraknie wyjątkowych na polskiej scenie artystów w jeszcze bardziej wyjątkowych repertuarach i niespotykanych muzycznych fuzji. Pierwsze potwierdzone nazwy i nazwiska mają się pojawić już na początku czerwca.

Reklama

"To nie jest festiwal dla mas", od początku podkreślali twórcy Behind The Trees. Uczestnicy podkreślali, że udało się stworzyć niezwykle klimatyczny festiwal o przyjemnym, kameralnym charakterze.

Trzecia edycja Behind The Trees odbędzie się 10 września bieżącego roku na terenie Słupna Park w Mysłowicach. Już wkrótce pojawią się informacje o pierwszych potwierdzonych artystach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: festiwal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje