Reklama

Saleta powalczy w rytmie hip hopu

Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Fighter" ToMZeta przygotowany na pożegnalną walkę Przemysława Salety.

W sobotę (23 lutego) w hali Ergo Arena w Gdańsku odbędzie się ostatnia walka Przemysława Salety, który na ringu zmierzy się z Andrzejem Gołotą. Z tej okazji ToMZeT zaproponował bokserowi nagranie specjalnego utworu. Saleta przystał na propozycję rapera i tak powstał kawałek "Fighter".

Reklama

"Zaczęło się od tego, że Przemkowi spodobał się utwór '3 strony świata'. W klipie do tego utworu, w którym gościnny udział wzięła Małgorzata Kożuchowska pojawiają się bokserskie wątki" - tłumaczy ToMZeT.

"Mam nadzieję, że utwór 'Fighter', który dla niego przygotowałem będzie stanowił godne pożegnanie Przemka z ringiem" - dodaje.

Współtwórcą kawałka jest raper BD, który udzielał się wcześniej w refrenach utworu ToMZeTa "3 strony świata".

ToMZeT to debiutujący artysta na polskim rynku muzycznym, który w swoich działaniach łączy elementy hip hopu, popu i funky. Jak twierdzi, stara się czerpać z różnych gatunków.

W 2012 roku opublikował w sieci kilka swoich utworów ("Do przodu", "3 strony świata" czy "Chwile zapomnienia"), które współtworzyli m.in. Ela Ożóg, Robert Gitarnik, Marta Świątek. W połowie tego roku planuje wydać swój debiutancki album.

Sprawdź tekst utworu "Fighter" w serwisie Teksciory.pl!

Czytaj także:

Saleta wybrał ich przed walką z Gołotą. Posłuchaj!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje