Krzysztof Igor Krawczyk

Krzysztof Igor Krawczyk fot. East News
data urodzenia
1973
pochodzenie
Polska
2,0
Oceń
Głosy
4

Biografia

Krzysztof Igor Krawczyk: wiek, wzrost i początki kariery

Syn zmarłego kilka lat temu słynnego polskiego wokalisty odziedziczył jednak po nim talent i po śmierci gwiazdy co jakiś czas pojawia się w polskich mediach. Jego kontakt z ojcem był mocno ograniczony również w okresie dzieciństwa. Obecnie coraz chętniej jednak nie tylko publicznie śpiewa, ale także opowiada o losach swojej rodziny.

Krzysztof Igor Krawczyk: koncerty i dorobek artystyczny

Czy Krzysztof Krawczyk junior śpiewa publicznie? W 2021 i 2022 roku Krzysztof Igor Krawczyk wielokrotnie pojawiał się na polskiej scenie muzycznej. Wystąpił m.in. podczas koncertu "Na pięciolinii wspomnień" w Widzewie Łodzi. W duchu podtrzymywania pamięci o dorobku artystycznym swojego taty wykonał takie utwory, jak Parostatek, Jak minął dzień, Zwariowany czas, a także kołysankę Dla Krzysia.

W 2023 roku znajdował się w centrum uwagi podczas Festiwalu Piosenki w Opolu. Podczas imprezy swoje 60-lecie istnienia obchodził zespół Trubadurzy, którego członkiem był zmarły ojciec artysty. Krzysztof Krawczyk junior wystąpił za niego w zastępstwie.

W 2021 roku w studiu koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego odbył się koncert "To, co najpiękniejsze - pamięci Krzysztofa Krawczyka". Jego syna nie mogło zabraknąć.

Życie prywatne i rodzina Krzysztofa Igora Krawczyka

Zastanawiasz się, jak i z kim na co dzień żyje Krzysztof Krawczyk junior? Dzieci i żona występują w życiorysie wokalisty. Był on żonaty, jednak zdecydował się na rozwód w 2006 roku. Z tego związku ma syna Bartka, z którym jednak nie utrzymuje kontaktu. 

Jeśli chodzi o to, z czym zmaga się Krzysztof Krawczyk junior, choroba jest ważnym czynnikiem. Syn muzyka cierpi na padaczkę od 1988 roku. Jest ona wynikiem nieszczęśliwego wypadku samochodowego, w którym junior brał udział wraz ze sławnym ojcem - Krzysztof Krawczyk uderzył wówczas samochodem w drzewo. Jego syn miał wtedy 15 lat.

Jak do dziedzictwa słynnego wokalisty odnosi się Krzysztof Krawczyk junior? Spadek po ojcu to kość niezgody między nim a Ewą Krawczyk. Artysta wciąż walczy o prawa do testamentu.

Teledyski (2)

Artyści powiązani