Reklama

Wieczorne programy rozrywkowe 2017: Najciekawsze muzyczne epizody z mijającego roku w USA

Rok 2017 powoli dobiega końca. Nie zabrakło w nim zabawnych i intrygujących muzycznych momentów w amerykańskich late night showach. Oto kilka fragmentów wybranych przez nas.

Ed Sheeran zaskoczył 8-latka u Ellen DeGeneres

Brytyjski gwiazdor pojawił się w programie Ellen, aby promować swoją płytę "Divide". Jednak zanim wykonał w studiu piosenkę "Shape of You", zaskoczył 8-letniego chłopca Kaia, który chwilę wcześniej zaśpiewał jego utwór "Thinking Out Loud". Nagranie obejrzano ponad 20 milionów razy.

Jennifer Lopez tańczy u Fallona...

13 milionów wyświetleń zdobył natomiast filmik z programu Jimmy’ego Fallona, w którym prowadzący wyzwał Jennifer Lopez na taneczny pojedynek.

Wokalistka zaprezentowała swoje wyobrażania choreografii pt. "gorący cowboy" i "wirująca pralka".

Reklama

...i u Jamesa Cordena

48-letnia wokalistka zjawiła się też w programie "The Late Late Show with James Corden", gdzie wzięła udział w elemencie programu nazwanym "Toddlerography". W skrócie Lopez i Corden musieli wykonywać taneczne ruchy, które prezentowały im dzieciaki.

Lorde i jej sekretne konto na Instagramie

W czerwcu Lorde promowała swoją płytę "Melodrama". Równolegle w sieci jej fani uknuli teorie, że wokalistka ma sekretne konto na Instagramie, na którym recenzuje.... krążki cebulowe. Wątek tajemniczego profilu pojawił się również w programie Jimmy'ego Fallona, a Nowozelandka w końcu przyznała się do recenzowania krążków cebulowych, co zaskoczyło prowadzącego. Wyznanie zobaczono w sieci ponad dwa miliony razy.

Miley przebrana za pandę

Jimmy'ego Fallona w jego własnym programie "zaskoczyła" również Miley Cyrus, która pojawiła się w stroju pandy i zaczęła tańczyć. Był to jej sposób promocji Billboard Music Awards, gdzie 21 maja pojawiła się na scenie. Filmik zobaczono ponad pół miliona razy.

Podziękowania dla Hillary Clinton

Innym szeroko komentowanym momentem w show Jimmy’ego Fallona z Miley Cyrus w roli głównej był ten, kiedy wokalistka we łzach dziękowała Hillary Clinton za jej dotychczasową pracę. "Dziękuję ci Hillary za stały promień siły, nadziei i determinacji dla mnie oraz milionów młodych kobiet. Byłaś wzorem do naśladowania, inspiracją i głosem rozsądku w tych niepewnych czasach. Mogłabym tak ciągle, ale chciałbym już podsumować. Czy mogę cię przytulić?" - mówiła.

"Google Translate Songs" w wersji Miley Cyrus i Anne Hathaway

"Google Translator Songs" to zabawa  w programie Jimmy’ego Fallona, w trakcie której goście śpiewają piosenki najpierw przetłumaczone na inny język (węgierski, chorwacki), a następnie ponownie na angielski. W tym roku w zabawie udział wzięły m.in. Miley Cyrus (11 milionów wyświetleń na Youtube) oraz Anne Hathaway (ponad 9,5 miliona wyświetleń.

50 Cent za plecami

Ponad osiem milionów wyświetleń zdobył natomiast skecz Jimmy’ego Kimmela, w którym współpracownicy prowadzącego prosili ludzi o opinię na temat 50 Centa. Ci nie wiedzieli natomiast, że raper stoi za ich plecami.

Maroon 5 w metrze

Członkkowie Maroon 5, którzy w tym roku promują płytę "Red Pill Blues", przystali na propozycję Jimmy’ego Fallona i wystąpili w metrze. Nagranie z koncertującymi incognito gwiazdami zobaczono prawie pięć milionów razy.

Millie Bobbie Brown rapuje pierwszy sezon "Stranger Things"

Drugi sezon serialu "Stranger Things" w Stanach Zjednoczonych bił rekordy popularności. Nic więc dziwnego, że Millie Bobby Brown, odtwórczyni roli Jedenastki, pojawiała się co chwilę w programach rozrywkowych. U Jimmy'ego Fallona postanowiła rapująco przypomnieć pierwszy sezon produkcji i zaprosić do oglądania drugiego (jej występ zdobył 12 milionów wyświetleń). 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy