Reklama

Reklama

Raperzy we współpracy ze swoimi dziećmi

Raperzy często nawijają o swoich dzieciach, ale ilu z nich odważyło się wspólnie z nimi wykonać utwór? Tutaj lista się nieco skraca. Oto kilka najciekawszych przykładów rodzinnych duetów.

O.S.T.R. i Jasiek

Początkowo duet jednego z najpopularniejszych polskich raperów z jego synem funkcjonował głównie na koncertach. Jasiek pojawiał się kilkakrotnie na scenie i towarzyszył Ostremu. Ostatni popis swoich możliwości dał w trakcie Hip Hop Festival we Wrocławiu pod koniec 2015 roku. Syn zaprezentował własny freestyle, a raper przyznał, że to najpiękniejszy moment w jego życiu. Występ przypadł do gustu również internautom. Pomysł rapowania ze swoim dzieckiem łódzkiemu MC spodobał się tak bardzo, że zaprosił syna na płytę "Życie po śmierci". Jaś zarapował w utworze "Jaki ojciec taki syn".

Reklama

Eminem i Hailie

Córkę Eminema po raz pierwszy usłyszeliśmy w utworze "’97 Bonnie & Clyde",  jednak próbkę swoich możliwości dziewczynka dała dopiero w numerze "My Dad’s Gone Crazy" (płyta "The Eminem Show" z 2002 roku).

Wiz Khalifa i Sebastian

Na najnowszej płycie Wiza Khalify z początku lutego 2016 roku "Khalifa", w utworze "Zoney" usłyszeć można syna rapera i Amber Rose, Sebastiana.

Jay Z i Blue Ivy

Utwór "Glory" został zadedykowany córce rapera i Beyonce, Blue Ivy, po jej narodzinach w 2012 roku. W numerze możemy usłyszeć bicie serca i płacz córeczki Jaya Z.

The Notorious B.I.G. i Tyanna

Córka Biggiego zaliczyła niewielki epizod na początku utworu "One More Chance". Córka zabitego rapera przyznała w 2015 roku na Twitterze, że fanką twórczości swojego taty została dopiero, gdy podrosła i zrozumiała jego muzykę.

Will Smith i Trey

Zanim karierę zaczęli robić Jaden Smith i Willow Smith, ich ojciec, Will dał szansę wykazać się w swoim utworze ich bratu - Treyowi Smithowi w utworze "Just The Two of Us". Sądząc po komentarzach na Youtube, duet zdał egzamin.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O.S.T.R. | Eminem | JAY-Z | Wiz Khalifa | Notorious B.I.G. | will smith

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje