Reklama

Najdziwniejsze diety gwiazd muzyki

Gwiazdy, aby osiągnąć odpowiednią sylwetkę, zrobią naprawdę wiele. Czasem nawet poddadzą się drastycznym dietom, niekoniecznie korzystnym dla ich zdrowia.

Beyonce - dieta cytrynowa i tymczasowy weganizm

W 2006 roku na ekrany kin trafił film "Dreamgirls", z Beyonce w roli głównej. Aby zagrać w filmie, wokalistka musiała zrzucić zbędne kilogramy. Postawiła na drakońską dietę cytrynową (zwaną również lemoniadową). Jej zmagania trwały 10 dni i miały przynieść zadowalające efekty (gwiazda twierdzi, że straciła 9 kilogramów).

Reklama

W tym czasie musiała odrzucić posiłki stałe i pić 2,5 litra wody z cytryną dziennie. W diecie ważny był syrop klonowy oraz pieprz cayenne. Artystka miała też ćwiczyć dwie godziny dziennie. Dzięki Beyonce dieta zrobiła się niezwykle popularna, chociaż dietetycy ostrzegali, że w trakcie jej stosowania pozbywamy się wody i masy mięśniowej, a nie tłuszczu.

W 2015 roku Beyonce stosowała inną, mniej rygorystyczną dietę. Na 22 dni przeszła na weganizm. Mimo to wokalistce nie zależało na zbyt dużej utracie wagi, gdyż - jak sama przyznała - lubi swoje krągłości.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Coldplay | beyonce | Madonna | Christina Aguilera | Rick Ross

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje