Reklama

Reklama

Kostiumowe wpadki gwiazd muzyki

Gwiazdy muszą pilnować się na każdym kroku, bo każdy ich gest jest bacznie obserwowany przez wszędobylskich paparazzich i żądnych skandalu fanów. Bohaterowie tego tekstu brutalnie przekonali się, że nie należy przeceniać wartości wygodnego i solidnego scenicznego stroju.

Jennifer Lopez zaliczyła kostiumową wpadkę na koniec swojego koncertu w Las Vegas. W momencie, gdy wokalistka kłaniała się publiczności, na pupie rozdarł się jej obcisły strój.

Wpadkę ze strojem w Las Vegas zaliczyła również Britney Spears. W trakcie wykonywania utworu "3" kostium Britney, a dokładnie zamek błyskawiczny na jej plecach, odmówił posłuszeństwa. Nie pomogły nawet próby ujarzmienia zamka podjęte przez towarzyszących gwieździe tancerzy.  

Nie jest oczywiście tak, że wyłącznie paniom garderoba płata figle. W wakacje 2015 roku sieć obiegł hasztag "afera penisowa", a bohaterem zamieszania był nie kto inny jak Lenny Kravitz. Podczas jego koncertu w Sztokholmie pękły mu spodnie w kroku. Nie byłoby to aż tak spektakularne, gdyby nie fakt, że nie założył bielizny...

Reklama

Iggy Azalea najadła się wstydu podczas jednego ze swoich występów, na który założyła obcisłe spodnie, które spotkał podobny los, co spodnie Lenny’ego Kravitza. Element garderoby rozerwał się w kroczu podczas tańca.

Nicki Minaj ma na swoim koncie kilka ubraniowych wpadek, jednak pamiętna jest ta z 2014 roku, do której doszło w trakcie gali wręczenia nagród MTV Video Music Awards. Amerykańska raperka, która razem z Jessie J i Arianą Grande wykonywała utwór "Bang Bang", wyszła na scenę w niezapiętej sukience. Incydent na drugi dzień zdominował nagłówki plotkarskich mediów, ale jak się później okazało, sytuacja miała być w pełni zamierzona przez Minaj.

Beyonce doświadczyła kostiumowego pecha podczas występu z mężem Jayem Z na festiwalu Global Citizen w Nowym Jorku. W trakcie wykonywania utworu "Holy Grail" wokalistka najwyraźniej zatraciła się w energicznym tańcu i nie zważała na to, że pasek trzymający jej białą bluzkę może tego nie wytrzymać.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lenny Kravitz | Jennifer Lopez | Nicki Minaj | Britney Spears | Iggy Azalea

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy