Reklama

Gwiazdy muzyki występują w serialach (część druga, polscy artyści)

Na początku czerwca na łamach Interii mogliście przeczytać o zagranicznych gwiazdach, które pojawiały się w popularnych na całym świecie serialach. Tym razem prezentujemy zestawienie polskich wokalistów i muzyków, którzy zdecydowali się na epizody w rodzimych serialach.

Tede jako policjant w serialu "Wszyscy kochają Romana"

Plejada gwiazd w "Niani"

Muniek Staszczyk, Adam Sztaba, Kayah, Liroy, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Piotr Rubik, Urszula Dudziak, Maryla Rodowicz, Tede oraz Stachursky to tylko niektóre nazwiska, które przewinęły się przez serial, opowiadający losy Frani Maj i rodziny Skalskich. Fabuła, w której głównym bohaterem jest bogaty producent telewizyjny, została idealnie wykorzystana do tego, aby na ekranie można było zaprezentować jak najwięcej znanych twarzy.

Muniek w "Kasi i Tomku"

Reklama

W serialu Muniek zagrał samego siebie. Głównych bohaterów spotkał przy wejściu na koncert. Kasia (Joanna Brodzik) zapytała go, czy ją pamięta. Ten pomylił imię Kasi z Justyną, a Tomkowi (Paweł Wilczak) pogratulował dziewczyny.

Andrzej Piaseczny w "Złotopolskich"

W przypadku wokalisty ciężko mówić o epizodzie. Piaseczny pojawiał się w serialu przez 12 lat i był w obsadzie do ostatniego odcinka.  Grany przez niego bohater, Kacper Górniak, był dobrze zapowiadającym się wokalistą na polskiej scenie muzycznej. Tutaj podobieństwa między Piaskiem i Górniakiem się kończą, gdyż bohater serialu miał zatargi z gangsterami, został porwany przez rodzinę z koncertu, robił karierę w Stanach oraz zapadł w śpiączkę po wypadku.

Wujek Samo Zło i Roman z "Na Wspólnej"

WSZ pojawił się w 2014 roku w serialu TVN-u, gdzie zagrał "Pana Zło" (tak o nim mówił serialowy Roman). Raper zamówił remont studia nagraniowego, po czym miał problemy z wypłaceniem się, dlatego też ostatecznie podarował sportowy samochód Romanowi. Do epizodu z dystansem nie podeszli natomiast internauci, którzy do tej pory robią sobie żarty z Wujka w sieci.

Wujek Samo Zło i Roman:

Tede i Pezet w "Kryminalnych"

W jednym z odcinków "Kryminalnych" detektywi musieli rozwiązać sprawę morderstwa rapera w klubie muzycznym. Muzyczny epizod w odcinku zaliczyli Tede, Kołcz oraz Pezet. Warto wspomnieć, że Tede wystąpił również w innej produkcji TVN-u, czyli serialu "Wszyscy kochamy Romana", gdzie zagrał homoseksualnego policjanta. Nowe wyzwanie aktorskie Granieckiego wzbudziło sporo kontrowersji w środowisku hiphopowym.

Zobacz jak Tede grał policjanta:

Brodka i "Fala Zbrodni"

Niewiele osób wie natomiast, że epizod w polsatowskim serialu kryminalnym zaliczyła Monika Brodka. W "Fali zbrodni" wokalistka zagrała niewielką rólkę jako Kinga, którą zastrzelił z kałasznikowa jej niedoszły narzeczony Tomek.

Zbigniew Wodecki u Karola Krawczyka

Jeden z najpopularniejszych muzyków w Polsce zaliczył epizody w serialach "39 i pół", "U fryzjera", "W-11", "Król przedmieścia" oraz "Miodowe lata".  W tym ostatnim zagrał samego siebie, a powodem jego pojawienia się był skradziony portfel przez Kurskiego, który miał przyciągnąć artystę do domu Karola Krawczyka (jego żona chciała spotkać Zbigniewa Wodeckiego).

Zobacz odcinek "Miodowych Lat" z Zbigniewem Wodeckim (pojawia się od 25 minuty):

Marina i Karolak w jednym serialu

Marina Łuczenko zagrała córkę Darka Jankowskiego (w tej roli Tomasz Karolak), o której istnieniu główny bohater dowiedział się po 19 latach. Również w serialu Marina robi karierę muzyczną, zaczynając od śpiewania w klubie swojego ojca (jeszcze wcześniej w serialu była prezenterką pogody).

Wszystko o serialach znajdziecie w serwisie ŚwiatSeriali.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje