Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały - październik 2017

O czym opowiadały gwiazdy muzyki w październiku? Sprawdźcie w naszym zestawieniu.

"Gdybym trafił na dobrego menedżera, to bym był w innym miejscu. To jedyne czego mi czasami brakuje. Muzycznie na pewno jednak nic bym nie zmienił" - Krzysztof Antkowiak o swojej karierze dla Newserii Lifestyle. Przypomnijmy, że po sukcesie w Opolu, kariera wokalisty uległa załamaniu. Antkowiak miał też problemy z alkoholem, narkotykami i hazardem.

"Miałam zapalenie stawów. Moje nerki wysiadły" - Selena Gomez w rozmowie dla "Today Show" o jej życiu przed i po transplantacji nerki. Operacja musiała przejść operację w związku z toczniem (dawczynią została jej przyjaciółka Francia Raisa). Wokalistka dodała również, że nie obyło się bez komplikacji. "Zaczęłam nagle zasypiać, miałam problem z oddechem oraz ogromnym bólem, od którego można było oszaleć. To była sześciogodzinna operacja, którą musiałam przejść, pojawił się bowiem problem z jedną z tętnic. Jestem wdzięczna osobom, które wiedziały, co zrobić w tej sytuacji".

Reklama

"Moja prawda. Nie należałam do zespołu muzycznego, ale do 'kręgu prostytutek'. Przy okazji śpiewałyśmy i byłyśmy sławne, podczas gdy wiele osób zarabiało na nas grube pieniądze" - Kaya Jones na Twitterze o jej działalności w grupie Pussycat Dolls.

"Bałem się, że go stracę. Był moim wybawcą. Znalezienie towarzystwa w tamtym czasie zmieniło moje życie. Następnie, gdy moja matka zachorowała na raka, poczułem się boleśnie wybrany przez Boga. Przyjąłem to bardzo, bardzo źle. Nigdy nie czułem tego typu przygnębienia" - George Michael  o chorobie tragicznie zmarłego partnera Anselmo Feleppy, w opublikowanym w październiku pośmiertnym dokumencie "George Michael: Freedom", opowiadającym o życiu brytyjskiego gwiazdora

"Ta sytuacja doprowadziła do tego, że stałam się aktywistką. Zrozumiałam, że wiele osób dyskutuje na temat tego, jak się zachowuję i co mówię, więc postanowiłam czynić dobre rzeczy" - Miley Cyrus w rozmowie z Jamesem Corden o jej występie na MTV VMA 2013. 

"Dopiero co wszedłem na scenę z kilkoma moimi przyjaciółmi, w tym z Luke'em Combsem i staliśmy 50 stóp od miejsca, gdzie stał Jason. Nagle usłyszeliśmy huk. Wszyscy zaczęli się zastanawiać 'czy to wystrzały'. Te zaczęły pojawiać się szybciej, niczym z broni automatycznej" - Jake Owen dla CNN o strzelaninie w Las Vegas, w wyniku której zginęło 59 osób, a ponad 500 zostało rannych.

"Od 115 funtów (52 kilogramy - przyp. red.) do 145 (65 kilogramów - przyp. red.) w kilka tygodni. Kontynuuję pracę nad sobą i moim zdrowiem. Przepraszam, ale nie mogłem z tym czekać do 2018 roku" - Aaron Carter na Twitterze o walce na odwyku. Przypomnijmy, że gwiazdor trafił tam, gdyż postanowił rzucić narkotyki i zadbać o swoje zdrowie.

"To moje ciało i mój wybór. Połączenie z kimś jest podniecające" - Demi Lovato w dokumencie "Demi Lovato: Simply Complicated" o swoim stosunku do przygodnego seksu.

"Będziemy coraz częściej obserwować, jak wydaje się pieniądze zamiast na służbę zdrowia, to na pomniki głupoty, np. pomniki smoleńskie, na armię" - Kuba Sienkiewicz z Elektrycznych Gitar w Polsat News o rządach Prawa i Sprawiedliwości.

"Mieszkałem od niego siedem domów dalej. Zaczęliśmy grać, gdy ja miałem 12 lat, a on 15. Sprzęt woziliśmy na wózku, bo nie mogliśmy prowadzić samochodu. Nasz pierwszy koncert skończył się tym, że wyrzucono nas z klubu, bo byliśmy za młodzi, aby pić. Richard (Jones - przyp. red.) dołączył do grupy kilka lat później, w tym czasie mieliśmy kilka glamowych projektów ze Staurtem" - Kelly Jones o tragicznie zmarłym Stuarcie Cable’u.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje