Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały – luty 2017

Krajowe eliminacje do Eurowizji, Grammy, Oscary, ciąża Beyonce, start nowej edycji "Idola". Polscy i zagraniczny artyści mieli sporo tematów do wypowiadania się w mediach.

"Z przykrością muszę powiedzieć, że poziom był po prostu tragiczny. Kasia odstawała dosyć mocno. Bardzo podobała mi się też Carmell, która zrobiła wielki postęp od czasu, kiedy słyszałam ją ostatnio. Uważam, że jej piosenka jako jedyna była nowoczesna, taka na miarę XXI wieku" - Maria Sadowska w rozmowie z Wideoportal na temat tegorocznych krajowych eliminacji do Eurowizji. Decyzją jurorów i widzów do Kijowa pojedzie Kasia Moś, która wygrała z m.in. Rafałem Brzozowskim i Carmell.

Reklama

"Jestem bardzo wdzięczna, ale artystką mojego życia jest Beyonce i dla mnie jej płyta 'Lemonade' jest taka monumentalna..." - Adele w trakcie odbierania nagrody Grammy za najlepszy album roku.

"Byłam jednak na czerwonym dywanie z moim tatą i to było dziwne. Powiedział mi, że wcześniej akceptował moją stylizację, ale nie spodziewał się, że moja suknia będzie prześwitująca" - Demi Lovato w rozmowie z Ellen DeGeneres o sytuacji na czerwonym dywanie podczas ceremonii Grammy. 

"Chcielibyśmy podzielić się naszą miłością i naszym szczęściem. Zostaliśmy błogosławieni dwa razy. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwóch nowych członków i dziękujemy za wszystkie dobre życzenia" - Beyonce na Instagramie o bliźniaczej ciąży. Wokalistka niespodziewanie ogłosiła radosną nowinę, przy okazji bijąc rekord polubień jednego zdjęcia na Instagramie.

"Tłum odpowiada mi tym samym - fani i fanki. Nie mam potrzeby, aby przepraszać. Ale ponieważ jestem kobietą, muszę. Jest wiele gorszych rzeczy ode mnie i mojej waginy" - Tove Lo w rozmowie z "Time Out New York" o pokazywaniu piersi na koncertach.

"Mamy wokal przewodni, więc najlepiej jest nazwać jej działalność 'współ-wokalem przewodnim'. Rozmawiamy teraz nad możliwym, stałym włączeniem jej do Metalliki i graniem w piątkę" - Lars Ulrich w rozmowie z Access Hollywood o możliwej współpracy z Lady Gagą.

"Zachłysnęła się rzeczywiście muzyką taneczną. Miałem okazję jej pokazać pierwsze kroki, jak to się robi i z czym to się je i kibicuję jej. Potrafi liczyć do ośmiu, bo to jest u didżejów najważniejsze, ma poczucie rytmu, więc można powiedzieć, przewyższa niejednego brzydkiego didżeja o głowę" - DJ Adamus dla Newserii Lifestyle o Oli Ciupie.

"Karolina i Maciek (zakładam, że trzecia osoba na zdjęciu jest również w porządku) skradli moje serce. Mam nadzieję, że (jeśli tego chcecie) wygracie ‘Idola’ i będziemy się często spotykać na koncertach" - Dawid Podsiadło o uczestnikach pierwszego odcinka "Idola".

"Znowu zalało sieć w ch*j fejkowych kont, gdzie możecie wygrać bilety... ch*ja możecie wygrać! Nic tam nie wygracie, bo tam nic nie ma oprócz bandy oszustów, którzy podszywają się pod Króla. Tylko Popek Monster i nie szukajcie żadnych innych śmieci, bo nic nie wygracie" - Popek o osobach, które oszukują internautów, posługując się jego wizerunkiem.

"To dotarło do mnie przez monitoring prasy. Ja nie wiem, kim jest pan Niecik w ogóle. Nie wiem, kto to jest. Standardowo takie rzeczy kierujemy do prawnika. Cały monitoring prasy idzie do mojego prawnika, więc pewnie pan Niecik będzie wkrótce od niego dostawał korespondencję" - Michał Wiśniewski w rozmowie z "Super Expressem" o Tomaszu Nieciku, który według wokalisty obraził go w programie "Agent".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL