Gang Albanii "Ciężki gnój": Sami jesteśmy sobie winni

Gang Albanii z płytą "Ciężki gnój" ma szanse na powtórzenie sukcesu debiutanckiego krążka "Królowie życia"
Gang Albanii z płytą "Ciężki gnój" ma szanse na powtórzenie sukcesu debiutanckiego krążka "Królowie życia"materiały prasowe

Zobacz również:

Zobacz również:

Zobacz również:

Gang Albanii.
Co sądzisz o Popku i Gangu Albanii?
Uwielbiam Gang i Popka. Dobrze, że wrócił do Polski!
Może i nie lubię Popka, ale potraf zarobić, na tym co robi
Robią słabą muzykę, są zbyt wulgarni. To złe wzorce dla młodych
Muzykę Gangu Albanii należy zdelegalizować
Nie mam zdania