Reklama

Wylecą, bo za bardzo imprezują?

Wokalista Fred Durst zamierza zwolnić dwóch muzyków zespołu Limb Bizkit - donoszą amerykańskie media.

Przypomnijmy, że Limp Bizkit po rozstaniu z koncernem płytowym Universal Music z powodu katastrofalnego przyjęcia albumu "Gold Cobra", podpisali niedawno umowę wydawniczą z wytwórnią Cash Money Records i szykowali się do wydania kolejnej płyty.

Reklama

Nie wiadomo jednak kiedy nowy album powstanie. Jak poinformował bowiem serwis TMZ, lider zespołu Fred Durst zdecydował się wylać z Limp Bizkit odpowiadającego za skrecze DJ-a Lethala i perkusistę Johna Otto.

Dlaczego wokalista postanowił pożegnać się z członkami oryginalnego składu zespołu?

Ponoć Fred Durst, który ma "nową wizję" Limp Bizkit, krzywym okiem patrzy na imprezowy tryb życia DJ-a Lethala i Johna Otto.

"Przez ostatnie cztery lata ciężko pracowaliśmy nad tym, by zespół był w ty miejscu, w którym jest obecnie. Bycie wywalonym na bruk tuż po tym, jak Limp Bizkit podpisali nowy kontrakt i zaczęli nowy etap, nie jest zbyt przyjemne" - skomentował DJ Lethal.

"Nikt nie ma prawa pozbywać się osób, które pomogły zespołowi stanąć na nogi. Fani powinni mieć świadomość, że są oszukiwani, jeśli dwóch z pięciu oryginalnych członków grupy nie będzie występować na koncertach" - dodał wciąż jeszcze obecny muzyk Limp Bizkit.

Zobacz teledyski Limp Bizkit na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalista | Fred | Fred Durst | Limp Bizkit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje