Reklama

Selector Festival 2010: Zmiana miejsca

Tegoroczny krakowski Selector Festival odbędzie się nie na Błoniach, lecz na terenie Lotniska - Muzeum Lotnictwa (tam, gdzie Coke Live).

Oto komunikat organizatora festiwalu:

Reklama

"Uprzejmie informujemy, że rekordowe opady, które w ostatnich tygodniach nawiedziły południową Polskę i co za tym idzie, doprowadziły do bardzo trudnej sytuacji hydrologicznej i powodzi, odcisnęły swoje piętno również na terenie, gdzie odbywa się Selector Festival.

Teren krakowskich Błoń jest w na tyle złym stanie, że przeprowadzenie na nim imprezy bez uszczerbku dla niej samej, jak i jej uczestników stało się niemożliwe. W związku z tym podjęliśmy decyzję o przeniesieniu wyjątkowo w tym roku festiwalu z krakowskich Błoń na teren Lotniska - Muzeum Lotnictwa (wejście od ul. Bora-Komorowskiego).

Nasze doświadczenia na tym terenie wskazują, że gwarantuje on jakość i bezpieczeństwo imprezy, bez względu na warunki pogodowe. Dodatkowo, pomimo niewielkiej odległości Muzeum od centrum Krakowa, zdecydowaliśmy się na organizację bezpłatnego transportu dla uczestników festiwalu.

Bilety na Selector Festival zakupione do tej pory zachowują swoją ważność" - czytamy.

Na tegorocznym Selectorze wystąpią m.in. Faithless, Calvin Harris, Thievery Corporation, Boys Noize czy Metronomy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: lotniska | muzeum | festiwal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje