Reklama

Posłuchaj wszystkich artystów OFF Festival!

OFF Festival rusza już za niecały miesiąc. Najwyższy czas by w odpowiedni sposób przygotować się do tego święta alternatywnej muzyki. Zapraszamy do RMF OFF Festival - lepszego sposobu nie znajdziecie!

OFF Festival to już uznana marka na mapie polskich festiwali. Impreza organizowana przez lidera zespołu Myslovitz, Artura Rojka, od początku powstania ocierała się o fenomen. Idea zaprezentowania jak największej liczby wykonawców, z których znakomita większość nie jest znana szerokiej publiczności, znalazła uznanie wśród sympatyków muzyki alternatywnej, którzy z roku na rok co raz liczniej gromadzili się pod scenami.

Reklama

W tym roku w dniach 5-8 sierpnia odbędzie się piąta edycja OFF Festival, po raz pierwszy na terenie Doliny Trzech Stawów w Katowicach. Bez zmian pozostaje natomiast bogaty program imprezy. W ciągu czterech dni na kilku scenach zaprezentuje się blisko 80 wykonawców z kraju i zagranicy.

Charakterystyczną cechą OFF Festival jest również niepowtarzalna atmosfera. Dzięki stacji RMf OFF Festival już teraz macie okazje poczuć klimat tego święta alternatywnej muzyki i poznać bliżej twórczość tegorocznych wykonawców, a wśród nich takich tuzów jak The Flaming Lips, The Raveonettes, czy Dinosaur Jr oraz przedstawicieli młodego pokolenia muzyki alternatywnej na czele z The Horrors, Atlas Sound, Lali Puna oraz Tunng. Oczywiście nie zabraknie również czołówki polskiej sceny, między innymi Voo Voo, Hey, Lenny Valentino oraz Kim Nowak.

Zapraszamy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | radio | RMF | święta | festiwal | Off

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje