Reklama

Myslovitz wracają we wrześniu

Zespół po dłuższej przerwie zamierza we wrześniu rozpocząć próby - dowiedział się portal INTERIA.PL.

Przypomnijmy, że w 2007 roku Myslovitz poinformowali o rocznej przerwie w działalności koncertowej. Kolejnych występów zespołu można spodziewać się dopiero w 2009 roku.

Reklama

- Staraliśmy się na ostatnich koncertach zapewniać fanów, że naprawdę to nie jest rozłam w zespole czy koniec Myslovitz, tylko przerwa w działalności koncertowej. Urodziły się dzieci w zespole. Trójka. I ten rok był także poświęcony na wstępne wychowanie - powiedział portalowi INTERIA.PL Jacek Kuderski, basista grupy.

Muzyk nie ukrywał, że decyzja o zawieszeniu działalności należała do tych "trudnych":

- Decyzja była niejednogłośna. Osobiście wolałbym - przede wszystkim - żeby to się stało rok później. A druga rzecz, to żeby przerwa trwała pół roku, a nie cały rok. Ale jest tak jak jest, z czym musiałem się pogodzić.

- Czy to była dobra decyzja? Nie wiem. Ja bym wolał grać. Ale z powodu przerwy też nie ubolewam, bo udało mi się wydać solową płytę ["Xperymenty 2004-2007"]. Także coś w ciągu tego roku zrobiłem - dodał Jacek Kuderski.

Już w najbliższych miesiącach Myslovitz wznowią aktywność:

- Ja już się cieszę, że przerwa dobiega końca i niebawem zaczniemy coś tam "produkować" w temacie nowej płyty. I myślę, że od początku 2009 roku zaczniemy normalnie koncertować.

- Zamysł jest, by we wrześniu, po wakacjach - choć wiem, że nie wszyscy będą w Mysłowicach - spotkać się i skonfrontować nasze pomysły, które każdy przyniesie - dodał Jacek Kuderski.

Pełny wywiad z basistą Myslovitz, w którym Jacek opowiada m.in. o solowym albumie i zaskakujących inspiracjach muzycznych, będziecie mogli przeczytać już wkrótce.

Zobacz teledyski Myslovitz na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: przerwa | Myslovitz | Jacek Kuderski | W.E.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje