Reklama

Lauryn Hill: Nowe teksty podsunął mi Bóg

Lauryn Hill, amerykańska wokalistka, była członkini grupy The Fugees, po dłuższym milczeniu zaprezentowała szerszej publiczności swoje nowe utwory. Artystka wzięła udział w festiwalu International African Arts Festival, zorganizowanym w miniony weekend, 7-8 lipca, w jednej ze szkół średnich w Brooklynie, dzielnicy Nowego Jorku.

Hill pojawiła się na scenie w towarzystwie tylko jednego muzyka, który akompaniował jej na gitarze akustycznej. Wokalistka nie podawała żadnych tytułów wykonywanych utworów, jednak z tekstów można było wnioskować, że są one bardzo osobiste. Zresztą w połowie swego występu wokalistka rozpłakała się i musiała na chwilę przerwać śpiewanie.

Reklama

Kończąc Lauryn stwierdziła, że jej mini koncert miał na celu wyzwolenie umysłów wszystkich zgromadzonych ze stereotypów. Dodała także, iż teksty nowych piosenek podsunął jej sam Bóg, kiedy któregoś dnia brała prysznic.

Wszyscy cierpliwie czekają na kolejne wydawnictwo Lauryn Hill, jednak rzecznik jej wytwórni Columbia stwierdził, iż w grafiku premier do końca roku taka pozycja nie widnieje.

Nie wiadome są także wciąż losy kolejnego albumu grupy The Fugees. W zeszłym roku Wyclef Jean obiecał, że płyta na pewno się ukaże. Hill nie miała w tej sprawie nic do powiedzenia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Bóg | teksty | Lauryn Hill | Fugees

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje