Reklama

Karolina Gruszka w intrygującym teledysku

Poniżej możecie zobaczyć teledysk do utworu "Rewind" projektu Dom. W klipie zagrała Karolina Gruszka, która w kilka minut zmienia się z luksusowej call girl w bezdomną, zniszczoną kobietę.

Dom to projekt multimedialny, którego celem jest uwrażliwianie odbiorców na problemy społeczne.

Reklama

"Chcemy, żeby Dom był projektem skłaniającym do refleksji, a jednocześnie pobudzającym do dialogu. Chcemy stworzyć dom bez lęku i barier, gdzie każdy może czuć się wolny i bezpieczny" - mówi Spaso, producent i założyciel projektu. Dom to także wokalistka Natalia Grosiak, kontrabasista i kompozytor Darek Ju-Ghan, a także Karol "Spectribe" Rakowski - twórca animacji i efektów specjalnych.

Za reżyserię teledysku do "Rewind" odpowiada Florian Malak.

W klipie dworcowe przestrzenie stały się scenerią przerażającej metamorfozy aktorki. Jednak reżyser nie miał kłopotów z namówieniem Gruszki na tak drastyczną przemianę.

"Scenariusz powstał specjalnie z myślą o Karolinie, która zachwyciła całą ekipę swoim profesjonalizmem i skromością" - mówi Malak.

Zdjęcia, zrealizowane przez Wojtka Zielińskiego na lustrzance DSLR, dodały filmowi autentyczności.

"Mała kamera sprawiła, że większość ludzi nie dostrzegła obecności ekipy. Niektórzy nawet nie zdawali sobie sprawy, że kręcimy i byli przekonani, że Karolina jest naprawdę bezdomną kobietą" - opowiada reżyser.

Zobacz teledysk do "Rewind":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gruszka | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje