Reklama

Gotye przed występem w Warszawie. Będzie kolorowo

Do sieci trafił nowy teledysk Gotye zawierający animacje będące elementem trwającej trasy koncertowej australijsko-belgijskiego muzyka.

Przypomnijmy, że w ramach rozpoczętego właśnie europejskiego tournee autor przeboju "Somebody That I Used To Know" wystąpi 5 listopada na warszawskim Torwarze.

Reklama

Gotye zamieścił w sieci teledysk do instrumentalnej kompozycji "Seven Hours With A Backseat Driver". Animowane wideo zawiera wizualizacje, które towarzyszą muzykowi podczas koncertów. Artysta przykłada dużą wagę do warstwy wizualnej swoich występów.

- Jeżdżę z pięcioosobowym zespołem. Kładę duży nacisk na wizualny aspekt koncertu, będzie sporo animacji. Przywieziemy ze sobą bogate instrumentarium: od maszyn samplujących, przez klawisze, po różne instrumenty perkusyjne - zapowiadał Gotye w rozmowie z INTERIA.PL.

- Cieszę się, że będę mógł wreszcie zobaczyć Warszawę. Szkoda, że nie odwiedzę innych polskich miast. Wiem, że są grupy na Facebooku, które namawiają mnie na przyjazd do innych miejsc. Ale dobrze, że przynajmniej ten jeden koncert w Warszawie dojdzie do skutku. Mam nadzieję, że ludziom uda się na niego dojechać - podkreślał muzyk.

Zobacz animację "Seven Hours With A Backseat Driver":


Czytaj cały wywiad z Gotye!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: muzyka. | nowy teledysk | Gotye | koncert | Warszawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje