Reklama

Chciał być przy umierającej matce

By zobaczyć umierającą matkę, Brandon Flowers The Killers wymusił odwołanie trasy koncertowej zespołu.

Przypomnijmy, że amerykańska formacja The Killers na początku tego roku dosyć niespodziewanie odwołała koncerty w Australii. Jako przyczynę podano "nieprzewidziane okoliczności", a media zaczęły spekulować o kłótniach w zespole i rozpadzie The Killers.

Reklama

Po jakimś czasie ujawniono, że prawdziwym powodem odwołania koncertów The Killers była choroba matki wokalisty, Brandona Flowersa. 64-letnia Jean Flowers, po walce z rakiem mózgu, zmarła 11 lutego.

W rozmowie z gazetą "The Sun" wokalista The Killers ujawnił, że rodzina przekonywała go, by kontynuował trasę koncertową z zespołem. Artysta nie miał jednak wątpliwości, że chce być u boku umierającej matki.

"Wciąż odczuwam smutek, ale bycie przy niej do samego końca oznaczało dla mnie więcej, niż cokolwiek innego" - powiedział Flowers.

"Byłem już na lotnisku w Las Vegas, gdy nasz lot do Australii z powodu burzy został odwołany. Mieliśmy lecieć dopiero następnego dnia. W drodze powrotnej do domu dowiedziałem się od mojego brata Shane'a, że mama ma jeszcze dwa tygodnie życia przed sobą" - wspomina wokalista The Killers.

"Shane przekonywał mnie, że rodzina nie będzie miała za złe wyjazdu na trasę koncertową. Ale ja nie chciałem jechać. Dzięki temu mogłem być z mamą, gdy ona jeszcze miała świadomość, że czuwam przy jej łóżku. Cieszę się, że tak się stało" - artysta przyznał w rozmowie z "The Sun".

Brandon Flowers dodał również, że śmierć matki zacieśniła jego związek z innymi członkami rodziny.

"Jesteśmy ze sobą bliżej, niż kiedykolwiek. Spotykam się z tatą dużo częściej, co jest bardzo miłe" - stwierdził.

Przypomnijmy, że wkrótce do sklepów trafi solowy album Brandona Flowersa zatytułowany "Flamingo". Płytę promuje singel "Crossfire". Klip do tego utworu możecie obejrzeć na stronach INTERIA.PL.

Zobacz teledyski The Killers na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Killers | chcę | umieranie | "Umieram" | matki | Brandon Flowers

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje