Reklama

Reklama

Blenders, plaża i Sopot

"Kasia" to utwór, który zapowiada szykowany na jesień nowy album grupy Blenders. W rozmowie z INTERIA.PL członkowie zespołu krótko podsumowali swoje najnowsze dzieło: "Nie jest idealnie równo, ale nie o to chodzi".

Utwór "Kasia" zdążył już mocno zamieszać w programie "Hit Generator" (niewiele brakło do statuetki Super Hitu), a 7 sierpnia zespół powalczy o statuetkę "Polskiego Hitu Lata 2009" na Sopot Hit Festiwal.

- To był prezent na urodziny dla naszej przyjaciółki, miała być to piosenka taka jak szampan dla niej. Czyli prosta, przyjemna i na godz. 23 - mówią ze śmiechem muzycy Blenders w rozmowie z INTERIA.PL.

Teledysk do piosenki (zobacz klip) kręcony był na sopockiej plaży. Autorzy takich przebojów jak "Ciągnik", "Punkt G", "Owca" czy "Ona jest tu", wracają po 8-letniej przerwie , chcąc - jak sami wyznają - po prostu sprawiać ludziom przyjemność. Zespół nagrywa w pierwotnym składzie, do grupy powrócił bowiem wokalista Glenn Meyer. Prace nad najnowszą płytą rozpoczęły się wiosną 2008 roku.

Reklama

Zobacz rozmowę z muzykami Blenders:

O tytuł "Polskiego Hitu Lata 2009" obok "Kasi" zespołu Blenders, ubiegać się będzie 15 piosenek, m.in.: "Nie wstydź się mówić że kochasz" Piotra Rubika, "Maskarada" Kasi Kowalskiej, "Mówisz i masz" Łukasza Zagrobelnego, "Coś za coś" Natalii Lesz, "Yeah" Candy Girl czy "Jeden moment" zespołu Pectus.

Dodajmy, że jeszcze przed Sopotem Blendersi zaprezentują się na dużej scenie Przystanku Woodstock - zagrają pierwszego dnia festiwalu, w najbliższy piątek (31 lipca) w Kostrzynie nad Odrą.

Posłuchaj piosenek Blenders w serwisie Muzzo.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje