Tęczowa Doda na koncercie Disco Pod Gwiazdami w Białymstoku (3 sierpnia 2019 r.)
3 sierpnia telewizja Polsat transmitowała pierwszy dzień koncertu Disco Pod Gwiazdami. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy jest "miłość". W sobotę na scenie pojawili się: Maryla Rodowicz, Urszula, Mezo oraz Ewa Jach. Największą uwagę widzów oraz mediów skupiła jednak Doda. Wokalistka postanowiła po raz kolejny otwarcie zaprezentować swoje wsparcie dla środowisk LGBTQ. Zobacz zdjęcia wokalistki z koncertu Disco pod Gwiazdami!

Tęczowa Doda na koncercie Disco Pod Gwiazdami w Białymstoku (3 sierpnia 2019 r.)
3 sierpnia telewizja Polsat transmitowała pierwszy dzień koncertu Disco Pod Gwiazdami. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy jest "miłość". W sobotę na scenie pojawili się: Maryla Rodowicz, Urszula, Mezo oraz Ewa Jach. Największą uwagę widzów oraz mediów skupiła jednak Doda. Wokalistka postanowiła po raz kolejny otwarcie zaprezentować swoje wsparcie dla środowisk LGBTQ. Zobacz zdjęcia wokalistki z koncertu Disco pod Gwiazdami!







![Rau Performance "Strefa Dyskomfortu": Między żartem a intymnością [RECENZJA]](https://i.iplsc.com/000MUTR5G9WTFO5O-C401.webp)






