Reklama

"Chodziło mi o lekką kontrowersję"

"Zobaczymy jak się rozkręci moja muzyczna kariera. Paradoksalnie zaczęłam dostawać propozycje filmowe" - opowiada Agnieszka Włodarczyk, aktorka i piosenkarka, która w zeszłym roku zadebiutowała albumem "Nie dla oka". Z Agnieszką rozmawiał Tomasz Piekarski (MW Media).

Niedawno obchodziłaś 27 urodziny. Sama zrobiłaś sobie prezent...

Reklama

To prawda. Premierą płyty zrobiłam sobie niezły prezent urodzinowy. Nagraliśmy ją dość szybko. Cieszę się, że spotkałam tak wielu wspaniałych twórców.

Właśnie wkraczamy w nowy, 2008 rok... O czym marzysz?

Prawdę mówiąc wszystkie moje marzenia już się spełniły. Teraz chciałabym, żeby moja płyta podobała się ludziom.

A nie marzysz o założeniu rodziny?

Nie teraz. W życiu na wszystko jest swój czas. Jest czas na imprezowanie, pracę, małżeństwo i dziecko. Myślę, że jeszcze sporo przede mną.

Płyta kosztowała cię pewnie mnóstwo wyrzeczeń?

Dla mnie największym wyrzeczeniem jest sen. A gdy miałam nagrania, musiałam skracać sobie dobę. Zamiast dwunastu godzin, spałam sześć...

Teraz też chyba sobie nie pośpisz. Zaczęłaś promować płytę...

Zgadza się.

Jak się relaksujesz?

Mówi o tym pierwsza piosenka z mojego krążka, zatytułowana "Bez makijażu". Gdy mogę odpocząć, lenię się w domu, leżę do góry brzuchem i oglądam filmy. To dla mnie najlepszy relaks.

Jaka jesteś bez makijażu? Ukrywasz się?

Niestety muszę. Teraz tak się porobiło, że artyści muszą się ukrywać. Jak wiesz, jest grupa fotoreporterów i dziennikarzy, którzy skutecznie próbują zatruć komuś życie. Niedługo dojdzie do tego, że zaczniemy się zamykać w domu i nie będziemy chodzić na imprezy. Choć są gwiazdy, które bardzo pragną rozgłosu...

A ty chodzisz na imprezy, bankiety?

Rzadko. Oczywiście zdarza mi się wyjść. Ostatnio byłam na imprezie TVN-u po finale "Tańca z gwiazdami". Gdy wychodziłam o drugiej w nocy czekały na nas tak zwane hieny. Wiadomo, że chodziło o uchwycenie nas w dziwnym stanie.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: prezent | kariera | muzyczna | muzyczna kariera | chodzić

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje