Reklama

Żona Ozzy'ego Osbourne'a tłumaczy się z wieloletniej współpracy z Marilynem Mansonem

Sharon Osbourne jest zarówno żoną, jak i menedżerką "Księcia ciemności". Przez ostatnich 25 lat blisko współpracowała także Marilynem Mansonem, którego była partnerka Evan Rachel Woods oskarżyła o znęcanie się fizyczne, psychiczne i seksualne. Teraz musiała się z tej znajomości wytłumaczyć.

Marilyn Manson i Sharon Osbourne w 2006 roku

Evan Rachel Woods nazwała Marilyna Mansona (który naprawdę nazywa się Brian Warner, sprawdź!) oprawcą. Poznali się, gdy ona była jeszcze nastolatką. 

Reklama

Po tym oświadczeniu kolejne kobiety zaczęły informować o "chorych" stosunkami z artystą. Sam Manson wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że relacje te są "przeinaczane".

W programie "The Talk" głos w tej sprawie zabrała także Sharon Osbourne, która - jak się okazuje - ciągle blisko współpracuje z Mansonem. 

Zajmowała się np. organizacją wspólnej trasy koncertowej Mansona i Ozzy'ego Osbourne'a w 2020 roku. Trasa ta ostatecznie została odwołana z powodu pandemii koronawirusa.

Teraz Sharon Osbourne przyznała, że po nagłośnieniu oskarżeń wobec Mansona, ona sama stała się "celem ataków nienawiści w mediach społecznościowych". 

Oświadczyła przy tym, że chociaż zna gwiazdę rocka od 25 lat, nie wie, co się dzieje w jego sypialni. Stwierdziła, że ich współpraca jest typowo biznesowa. "Nie wiem nic o jego preferencjach seksualnych ani o tym, jak traktuje kobiety. Wiem, jak traktuje starszą kobietę, czyli mnie. A zawsze okazywał mi szacunek" - powiedziała.

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sharon Osbourne | Ozzy Osbourne | Marilyn Manson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama