Reklama

Reklama

Zjawiskowa Natalia Szroeder w nowym teledysku. Zobacz klip Mięthy "Zanim pójdziesz"

Duet Miętha we współpracy z Natalią Szroeder niespodziewanie zaprezentował wspólny, wakacyjny singel. Zobacz klip "Zanim pójdziesz".

Natalia Szroeder w klipie Mięthy "Zanim pójdziesz"

"'Zanim pójdziesz' (sprawdź!) to intrygujące, rześkie połączenie tak różnych wrażliwości z wyczuwalnym, pulsującym beatem, charakterystycznym dla duetu Skip & AWGS. Pisząc 'Zanim pójdziesz' miałem przed oczami długie jazdy samochodem bez celu, przy zachodzącym słońcu i wszystkie najlepsze imprezy nad Wisłą" - mówi Skip.

"Cieszyliśmy się jak dzieci, kiedy dowiedzieliśmy się, że Natalia jest chętna na gościnkę w tym numerze. Poszliśmy razem do studia i byliśmy świadkami jak doświadczona i przegenialnie świadoma swojego głosu artystka, nagrywa swoje wokale do numeru, który jej się bardzo spodobał" - dodaje. 

Reklama

W sieci pojawił się już oficjalny teledysk do utworu. Za dzieło odpowiada Julek Tałandziewicz (na koncie m.in. nominacja do nagród Polish Music Video Awards za klip Lordofon "Figaro").

Dodajmy, że "Zanim pójdziesz" stanowi zapowiedź albumu Mięthy "36,6", którego premiera przewidziana jest na 24 września.

Nad nowym wydawnictwem pracuje również Szroeder, która w 2021 roku wypuściła już trzy utwory - "Powinnam?", "Połóż się tu" i "Przypływy".INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Szroeder | Miętha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje