Reklama

Reklama

ZBUKU ulubionym raperem Roberta Lewandowskiego

Reprezentant Step Records Zbuku ujawnił, że lider polskiej reprezentacji w piłce nożnej, Robert Lewandowski jestem fanem jego muzyki.

Robert Lewandowski jest symaptykiem polskiego hip hopu

W rozmowie z Kubą Głogowskim ZBUKU, który na swoim koncie ma takie numery jak "Młoda krew" (58 mln wyświetleń), "Do końca" (33 mln wyświetleń) i "Witam cię w Polsce" (25 mln wyświetleń)", zdradził jeden z sekretów polskiej kadry w piłce nożnej.

"Dostałem ostatnio książkę 'Kulisy polskiej kadry' i tam jest rozdział na temat muzyki, jaką kadra dobiera do swoich treningów. No i dowiedziałem się, że ulubionym raperem polskiej reprezentacji piłki nożnej jest ZBUKU. Serdecznie dziękuję, bardzo mnie to motywuje, że przeczytałem, że Robert Lewandowski wchodzi do szatni i mówi: 'Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU'" - opowiadał raper.

Reklama

Posłuchaj utworu "Witam cię w Polsce" w serwisie Teksciory.pl

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski już kilka razy wypowiadał się na temat muzyki, której słucha. Wśród jego ulubionych wykonawców są m.in.: Sokół, WWO, O.S.T.R. W zeszłym roku ogłoszono również, że napastnik został producentem wykonawczym najnowszej płyty Donatana.

ZBUKU natomiast na 21 września zaplanował premierę swojego czwartego albumu. Na płycie pojawią się Kacper HTA, KaeN i Jongmen.

Sprawdź tekst utworu "Młoda krew" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zbuku | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje