Reklama

Reklama

Zachwycała urodą w legendarnym teledysku. Kymberly Herrin nie żyje

Kymberly Herrin nie żyje. Aktorka znana z produkcji filmowych jak "Pogromcy duchów" czy "Road House" była rozpoznawalna wśród fanów muzyki za sprawą kultowego teledysku "Legs" ZZ Top. Miała 65 lat. Zmarła na raka piersi.

Kymberly Herrin nie żyje. Aktorka znana z produkcji filmowych jak "Pogromcy duchów" czy "Road House" była rozpoznawalna wśród fanów muzyki za sprawą kultowego teledysku "Legs" ZZ Top. Miała 65 lat. Zmarła na raka piersi.
Kymberly Herrin nie żyje. To ona zachwycała w teledysku ZZ Top "Legs" /YouTube /materiał zewnętrzny

O śmierci aktorki poinformowało The Santa Barbara News-Press z jej rodzinnego miasta. Kymberly Herrin miała na koncie role w wielu słynnych produkcjach jak "Miłość, szmaragd i krokodyl", "Pogromcy duchów", "Gliniarz z Beverly Hills II" czy "Road House"

"Kymberly Herrin odeszła spokojnie w Santa Barbara w Kalifornii" - poinformowało lokalne czasopismo. Aktorka i modelka przez cały życie mieszkała w rodzinnym mieście. 

Fani muzyki kojarzą ją głównie ze słynnego teledysku ZZ Top, który ukazał się w 1984 roku. Mowa o "Legs", w którym Herrin prezentowała swą urodę.

Reklama

Zobacz teledysk.

Kymberly Herrin wystąpiła w teledysku ZZ Top

W 2013 roku aktorka opowiadała o tym, jak dostała rolę w klipie. "Byłam w LA i imprezowałam z przyjaciółmi. Byłam na nogach do późna. Byłam przeziębiony. Sprawdziłam moją [automatyczną] sekretarkę w Santa Barbara i była tam informacja o castingu. Bądź tam dzisiaj i miałam godzinę" - mówiła o spontanicznej decyzji o wzięciu udziału w projekcie.

"Wywołali moje nazwisko i poznałam chłopaków z zespołu. Przeprosiłam za swój wygląd. Potem zapytałam, czy ktoś ma wodę mineralną - albo lepiej, piwo. Oni też musieli być spragnieni. Pojawił się browar i zaczęliśmy rozmawiać o wszystkim - motocyklach, konkursach chili, Santa Barbara... i mieliśmy wspólnych przyjaciół w [Santa Barbara]. To byli super mili faceci. Trafiliśmy w dziesiątkę" - wspominała.

Utwór "Legs" pochodził z albumu "Eliminator" i jest częścią teledyskowej trylogii (wraz z "Gimme All Your Lovin" oraz "Sharp Dressed Man"), które były skupione na prezentowanie w klipach atrakcyjnych kobiet.

"Kymberly ukończyła Santa Barbara High School w 1975 roku. Została modelką, zdobiła okładki kilkunastu magazynów, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych.  (...) Uwielbiała podróżować i żeglować. Przez kilka lat mieszkała na pokładzie i żeglowała na 75-stopowym jachcie, wzdłuż Wybrzeża Kalifornijskiego, przez Kanał Panamski, na Morzu Korteza, w Baja i na Karaibach. Kymberly przeżyła swoją matkę Billie Dodson, brata Marka Herrina, siostrzenice Theresę Ramirez i Stephanie Ross, siostrzeńców Brandona Herrina i Trevora Triegora, a także liczne babcie i siostrzeńców. Kymberly będzie bardzo brakowało wszystkim, którzy ją znali i kochali - pisze lokalna gazeta, która poinformowała o jej śmierci. Apeluje także o wsparcie funduszu na rzecz walki z rakiem piersi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy