Reklama

"Wesele z piekła rodem" w Polo TV. Kto pojawi się w serialu?

W sobotę (7 listopada) w Polo TV zadebiutuje nowy serial "Wesele z piekła rodem". W sumie pojawi się dziesięć uroczystości weselnych, które odbywają się w domu weselnym prowadzonym przez Krystynę Zajączek.

Kadr z serialu "Wesele z piekła rodem"

Każdy odcinek, to inne wesele, inna para młoda i jej rodzina. Każde wesele to inna historia, która zaskakuje swoim przebiegiem.

Reklama

Krystyna Zajączek organizacją wesel zajmuje się od 15 lat i w swoim życiu widziała już wiele. Pomagają jej podkochujący się w niej pan Zbyszek, który liczy że splot nieoczekiwanych zdarzeń sprawi, że Krystyna odwzajemni jego uczucie oraz jej syn Krystian - przystojny wodzirej, który na weselach lubi przede wszystkim flirtować z kobietami. Niezobowiązujące spotkanie i randki to jego żywioł. Niestety z tego powodu miewa kłopoty.

Zdrady, szantaże, policja, kradzież, bójki i gangsterzy a nawet trup. To wszystko można przeżyć jedynie na "Weselu z piekła rodem".

Tłem dla tych wydarzeń będzie oczywiście muzyka. Weselne hity w serialu zagrają Endrju, Błażej Drab z zespołem Estrada, Mr Sebii oraz zwycięzca pierwszej edycji "Disco Band Weselny Show".

Od soboty 14 listopada o godz. 20.00 stacja pokaże po dwa odcinki.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wesele z piekła rodem | Polo TV | Błażej Drab

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje