Reklama

Reklama

"Vogue": Historyczna okładka z Beyonce

Beyonce zapisała się w historii jako pierwsza czarnoskóra wokalistka, która pojawiła się na okładce magazynu modowego "Vogue". Numer ze zdjęciem Beyonce (trzeci w jej dorobku) przeznaczony jest na wrzesień.

Beyonce zapisała się na kartach historii

Wśród ciemnoskórych artystek, które ozdobiły okładkę amerykańskiego "Vogue'a" jak dotąd znalazły się tylko Naomi Campbell i Halle Berry. Beyonce jest jedyną ciemnoskórą wokalistką, która dostąpiła tego honoru. Wcześniej Amerykanka pojawiła się na pierwszej stronie tego kultowego magazynu w 2009 i 2012 roku.

Reklama

Wrześniowa edycja magazynu (ze zwiększoną liczbą stron) to najważniejsze wydanie tego czasopisma w roku, w którym prezentowane są trendy na jesień i zimę.

Zdjęcie na okładkę, na którym Beyonce pozuje w mokrych włosach, wykonał znany fotograf modowy Mario Testino. W artykule towarzyszącym na temat amerykańskiej wokalistki wypowiedziały się znane osobistości ze świata mody, m.in. Stella McCartney, Marc jackobs czy Ricardo Tisci.

"Słowo diva bywa używane dla tylu kobiet wokalistek i często oznacza, że mają reputację trudnych, ale ona [Beyonce] promieniuje wdziękiem i rozkoszną jakością" - mówił o Beyonce projektant Marc Jacobs.

Udział Beyonce w sesji zdjęciowej dla "Vogue'a" zapowiada zbliżające się urodziny wokalistki. Gwiazda 4 września skończy 34 lata.

Zobacz okładkę "Vogue'a" z Beyonce:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: beyonce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama