Reklama

Uniting Nations: Odjazdowi Polacy

Brytyjski duet Uniting Nations gościł w zeszłym tygodniu w Polsce, gdzie promował swój debiutancki album "One World". Z tej okazji portal INTERIA.PL zadał Paulowi i Dezowi kilka pytań dotyczących m.in. ich najnowszego przeboju "Ai No Corrida". Teledysk do tego utworu możecie oglądać na naszych stronach.

Członkowie Uniting Nations wyjaśnili nam najpierw nieco tajemniczy tytuł swego najnowszego singla.

Reklama

- Tytuł "Ai No Corrida" brzmi jakby po hiszpańsku, ale nic bardziej mylnego. Pochodzi on z języka japońskiego i oznacza pobudzenie zmysłów - wytłumaczyli nam Paul i Daz.

W "Ai No Corrida" można usłyszeć wokalistkę Laurę More, znaną z wielkiego przeboju Erica Prydza "Call On Me".

- Praca z nią to było coś nowego, "odświeżającego". Bardzo przyjemnie nam się nagrywało z tą młodą damą - powiedzieli członkowie Uniting Nations, zachęcając przy okazji do obejrzenia teledysku do "Ai No Corrida".

Przy okazji Dez pochwalił polską publiczność.

- Wspaniała, fantastyczna. Ja praktycznie co weekend jestem w Polsce i muszę powiedzieć, że ludzie tutaj są po prostu odjazdowi. Reagują i bawią się o wiele lepiej niż na Wyspach.

- Może dlatego, że tego typu imprezy to w Polsce nadal coś nowego, świeżego, a w Anglii ludzie już się trochę tym wszystkim znudzili.

- Tak było na przykład ostatnio w Rzeszowie. Po prostu niesamowici ludzie i atmosfera. Tego nie spotyka się już w Anglii, dla Craiga to był najlepszy występ w karierze!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Uniting Nations

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje