Reklama

Reklama

Truett Foster McKeehan nie żyje. Jego sławny ojciec w żałobie

21-letni raper Truett Foster McKeehan nie żyje. Jego ojciec – muzyk TobyMac – wydał specjalny komunikat i ogłosił, że zawiesza jesienną trasę koncertową i przenosi ją na 2020 rok.

TobyMac przerwał milczenie po śmierci 21-letniego syna

Truett Foster McKeehan zmarł 23 października. Jego ojciec znalazł go nieprzytomnego swoim domu. Przybyli na miejsce medycy nie odratowali chłopca.

Niedługo później potwierdzono, że 21-latek nie żył już, gdy na miejsce dotarło pogotowie. Obecnie trwa śledztwo w sprawie.

McKeehan był aspirującym raperem, który dopiero rozpoczynał swoją karierę. Mógł liczyć jednak na wsparcie swojego ojca - amerykańskiego wokalisty i rapera wykonującego muzykę chrześcijańską i byłego lidera dcTalk, TobyMaca.

Muzyk 1 listopada wydał specjalne oświadczenie, w którym poinformował, że przekłada 12-koncertową trasę na 2020 rok.

Reklama

"Ze względu na przedwczesną śmierć jego najstarszego syna Truetta Fostera, miejsce Toby’ego jest w domu przy rodzinie. Trasa koncertowa została w całości przełożona na wiosnę. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które to powoduje... Dziękujemy za wasze zrozumienie i modlitwy za rodzinę McKeehan w tym trudnym czasie" - czytamy na stronie artysty.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TobyMac | Truett Foster McKeehan | nie żyje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje