Reklama

Reklama

Topky jak z filmu "Szybcy i wściekli"! Kiedy premiera teledysku "Bez wad"?

Topky, czyli zespół byłych wokalistek Top Girls - Pauli Karpowicz i Angeliki Żmijewskiej - zapowiedział nowy klip do utworu "Bez wad".

Od lewej: Justyna Lubas (obecnie Top Girls), Angelika Zmijewska i Paula Karpowicz.

Wokalistki, które jeszcze niedawno tworzyły jeden z najpopularniejszych zespołów w świecie disco polo, czyli Top Girls, po rozstaniu z Justyną Lubas zdecydowały o utworzeniu nowego zespołu. W skład duetu Topky weszły Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska.

Topky - "Bez wad". Kiedy premiera?

Byłe wokalistki Top Girls pod szyldem Topky również nie próżnują - we wrześniu 2021 roku trafił teledysk do ich  debiutanckiego singla "Szpile" (sprawdź!). Teraz dziewczyny zapowiedziały swój nowy singel "Bez wad".

Reklama

Na Instagramie grupy pojawiło się zdjęcie z planu teledysku do piosenki "Bez wad". Utwór swoją premierę będzie miał 29 października 2021 roku.

Zdjęcie prezentuje obie wokalistki jakby żywcem wyjęte z planu filmu "Szybcy i wściekli" - Paula i Angelika stoją obok samochodów wyścigowych. Ciekawe czy właśnie taka jest koncepcja na teledysk - o tym przekonamy się już niedługo.

"Wczoraj nagrałyśmy teledysk do naszej najnowszej piosenki "Bez Wad", a to oznacza że możemy podać Wam oficjalną datę PREMIERY -> klip wjeżdża na YouTube już 29.10. Jesteśmy na maksa zajarane! Czekacie?" - napisały Topky w poście.

Topky i teledysk "Szpile"

We wrześniu mogliśmy obejrzeć teledysk do debiutanckiego singla "Szpile". Za realizację klipu odpowiada Studio Powidok, a u boku wokalistek pojawili się tancerze z Grupy Next Tomasza Barańskiego.

Sprawdź tekst piosenki "Szpile" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: topky

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL