Reklama

Tom Parker walczy z nowotworem mózgu. Jak dziś się czuje wokalista?

"Piękny prezent urodzinowy" - tak Tom Parker napisał o najnowszych wynikach badań. 33-letni wokalista znany z brytyjskiej grupy The Wanted od października 2020 r. zmaga się z nieoperacyjnym glejakiem mózgu w czwartym stadium.

"Piękny prezent urodzinowy" - tak Tom Parker napisał o najnowszych wynikach badań. 33-letni wokalista znany z brytyjskiej grupy The Wanted od października 2020 r. zmaga się z nieoperacyjnym glejakiem mózgu w czwartym stadium.
Kelsey Hardwick i Tom Parker w 2016 r. /XPOSUREUK/Backgrid UK /Agencja FORUM

W październiku 2020 r. Tom Parker dowiedział się, że wykryty u niego nowotwór mózgu (glejak w czwartym stadium) jest nieoperacyjny. Średnia długość życia z tym rodzajem nowotworu i w tym stadium wynosi około 18 miesięcy.

Wokalista (sprawdź!) w mediach społecznościowych chętnie dzieli się ze swoimi fanami wiadomościami z życia prywatnego. Na jego profilach często pojawiają się rodzinne zdjęcia.

Parker z blogerką Kelsey Hardwick związany jest od 2009 r. Ślub wzięli w połowie 2018 r. Mają dwójkę dzieci - 2-letnią córkę Aurelię i niespełna 10-miesięcznego syna o imieniu Bohdi. To właśnie oni często goszczą na Instagramie - Aurelia i Bohdi mają już nawet swoje profile, które śledzi odpowiednio ponad 10 tys. i prawie 7 tys. obserwujących. Sam Tom Parker ma ponad 214 tys. fanów.

Reklama

W jednym z najnowszych wpisów 33-letni wokalista przekazał informacje o swoim obecnym stanie zdrowia.

"Ostatnie kilka dni było pełne strachu i zmartwień, ale z przyjemnością ogłaszam, że wyniki wczorajszego badania (piękny prezent urodzinowy) są stabilne z niewielką redukcją guza, jeśli w ogóle. Nie potrafię powiedzieć, jak bardzo jestem wdzięczny za otrzymanie tej wiadomości" - napisał, dziękując personelowi medycznemu oraz swoim fanom za miłość i wsparcie.

Parker nie odpuszcza też w kwestiach zawodowych - 20 września wystąpi podczas solowego koncertu w Royal Albert Hall w Londynie zatytułowanego "Inside My Head".

Kim jest Tom Parker?

Tom Parker był członkiem zespołu The Wanted (sprawdź!) - powstałego w 2009 roku boysbandu, popularnego zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Zespół nagrał trzy albumy studyjne (dwa z nich pokryły się w UK platyną) i sprzedał ponad 10 milionów egzemplarzy płyt. W 2014 roku grupa ogłosiła zawieszenie działalności.

Obecnie Parker współtworzy projekt Lost + Found z Ollie Marlandem, uczestnikiem brytyjskiej edycji "X Factor". Ostatnio duet wypuścił nową piosenkę "Searching".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tom Parker | The Wanted | nowotwór mózgu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy