Reklama

"The Four": Meghan Trainor we łzach

W czwartym odcinku talent show "The Four", Meghan Trainor nie mogła opanować łez po tym, jak jedna z uczestniczek programu, Zhavia, odpadła z programu.

W czwartym odcinku talent show "The Four", Meghan Trainor nie mogła opanować łez po tym, jak jedna z uczestniczek programu, Zhavia, odpadła z programu.
Meghan Trainor nie wytrzymała emocji w "The Four" /Frederick M. Brown /Getty Images

"The Four" to nowy talent show telewizji Fox, w którym uczestników oceniają DJ Khaled, Diddy, Charlie Walk oraz Meghan Trainor.

Jego zasady są całkowicie odmienne od innych tego typu programów. Na początku widzowie poznali czworo specjalnie dobranych uczestników (nazywani pretendentami), a chwilę później uczestników, którzy będą walczyć, aby zająć ich miejsce w programie.

Gdy jurorzy stwierdzą, że walczący o bezpieczne miejsca wokaliści są rokujący, mogą oni stanąć do bitwy przeciwko pretendentom. Gdy okazują się lepsi, trafiają na bezpieczne miejsca i w następnym odcinku mogą rywalizować z nowymi uczestnikami.

Reklama

W czwartym odcinku z programu doszło do pojedynku pretendentki Zhavii (wykonała utwór "Diamonds" Rihanny) z uczestniczką Kendyle Paige (śpiewała "Pillowtalk" Zayna). Jurorzy zdecydowali, że to właśnie nowa wokalistka powinna zostać w programie.

Z tą decyzją nie mogła pogodzić się Meghan Trainor. "Jestem w rozsypce. Przepraszam" - mówiła zapłakana wokalistka.

Chwilę później między nią, a Diddym doszło do wymiany zdań. Raper był przekonany, że skoro ktoś nie był na tyle dobry, trzeba żegnać go bez żalu. Trainor tego nie akceptowała i była przekonana, że dużo lepiej w kolejnych odcinkach poradzi sobie właśnie Zhavia. Jurorka chwilę później we łzach opuściła swoje miejsce.

"Musiałam wstać i wyjść. Starłam się z innymi jurorami i zrobiło się gorąco. Nie pozwolili mi dojść do słowa. Gdy była moja kolej, rozpłakałam się, więc myśleli, że to chyba moja odpowiedź" - komentowała u Jimmy'ego Fallona swoją decyzję.

Talent show "The Four" emitowany jest w telewizji Fox od 4 stycznia 2018 roku. Oparty na jest na formacie izraelskiego programu "The Final Four".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Trainor | DJ Khaled | Diddy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy