Reklama

Reklama

The Cranberries: Dolores O'Riordan ukarana grzywną za atak na policjanta

6 tys. euro musi zapłacić Dolores O'Riordan z irlandzkiej grupy The Cranberries za zaatakowanie policjanta w 2014 r.

Dolores O'Riordan musi zapłacić grzywnę

Przypomnijmy, że do incydentu doszło na lotnisku Shannon w Irlandii w listopadzie 2014 r. Jeszcze przed odlotem do Nowego Jorku wściekła Dolores O'Riordan w samolocie zaatakowała stewardesę. Sytuacja była na tyle poważna, że wezwano policję.

Widok funkcjonariuszy dodatkowo rozeźlił wokalistkę grupy The Cranberries, która - według późniejszego aktu oskarżenia - miała ich zaatakować "z byka". Wyprowadzona do terminalu oznajmiła policjantom, że jest "królową Limerick" (to z tego miasta pochodzi). Nie zmieniło to jednak faktu, że O'Riordan została zatrzymana i przewieziona na komisariat w celu złożenia zeznań.

Reklama

W trakcie rozprawy w grudniu 2015 roku wokalistka przyznała się do ataku na policjanta. Na swoją obronę przyznała jednak, że w tamtym czasie miała problemy psychiczne (zdiagnozowano u niej chorobę afektywną dwubiegunową).

W środę (24 lutego) sąd w County Clare odmówił skazania Dolores (groziło jej do sześciu miesięcy pozbawienia wolności), ale nakazał jej wpłacenie grzywny na cele charytatywne.

Dodajmy, że The Cranberries właśnie ogłosił powrót z trzyletniego niebytu - pierwszym koncertem ma być występ w Arenie Lublin 3 czerwca.

Zobacz klip "Zombie":

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje