Reklama

Reklama

Teresa Werner pochwaliła się Lamborghini. "I jak tu Pani nie kochać"

Teresa Werner pochwaliła się swoim ekskluzywnym samochodem. Fani śląskiej piosenkarki są zachwyceni.

Teresa Werner pochwaliła się luksusowym samochodem

Nazywana ikoną śląskiej piosenki Teresa Werner (posłuchaj!) debiutowała jako 16-latka w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk", z którym występowała na całym świecie. Pojawiła się m.in. na Broadwayu i w Carnegie Hall w Nowym Jorku.

W 2011 r. rozpoczęła swoją karierę solową, wydając płytę "Spełnić marzenia" promowany singlem "Miłość jest piękna" (sprawdź!). W krótkim czasie Werner zdobyła sporą popularność na Śląsku, regularnie zdobywając tytuł wykonawcy roku regionalnej telewizji TVS.

Reklama

Do największych przebojów wokalistki należą m.in. "Dałabym ci dała", "Miłość jest piękna", "Szczęśliwi we dwoje" (posłuchaj!), "Kocham swoje morze" (posłuchaj!), "Spełnić marzenia" (posłuchaj!), "Trzeba zacząć żyć" i "Miłość to nie zabawa". Teledyski do tych piosenek zebrały po kilka-kilkadziesiąt mln odsłon.

Na początku października 2020 r. na antenie Polo TV pojawił się program "Koncert życzeń z Teresą Werner". Razem z Teresą Werner prowadzi go prezenter Polo TV - Maciej Smoliński. Od września emitowane są nowe odcinki.

Najmocniej skrywaną tajemnicą Teresy Werner jest jej prawdziwy wiek - w sieci fani nieustająco spekulują na ten temat. 

Teresa Werner pochwaliła się Lamborghini

Na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie gwiazdy. Teresa Werner pochwaliła się luksusowym samochodem.

Wokalistka stoi w niebieskim płaszczu obok białego Lamborghini.

"I jak tu Pani nie kochać", "Każde Pani zdjęcie jest przepiękne Z wielką radością Patrzę na Panią", "Super Artystka + super bryka = super jazda" - piszą fani w komentarzach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama