Reklama

Reklama

Taylor Swift przekazała milion dolarów dla powodzian w Luizjanie

Piosenkarka przekazała milion dolarów dla poszkodowanych przez powódź w amerykańskim stanie Luizjana.

Piosenkarka przekazała milion dolarów dla poszkodowanych przez powódź w amerykańskim stanie Luizjana.

Taylor Swift udzieliła ogromnego wsparcia finansowego ofiarom kataklizmu, który nawiedził Luizjanę. Atak żywiołu był katastrofalny w skutkach, aż 11 osób poniosło śmierć.

Gwiazda czuje szczególną więź z poszkodowaną częścią kraju. W ubiegłym roku zagrała w Luizjanie dwa koncerty podczas swojej trasy koncertowej "1989 World Tour". Jak sama przyznaje czuła się jak w domu, koncertując w południowym stanie USA. Swift przyznała, że strata dobytku przez tak wielu ludzi mocno ją dotknęła.

W trakcie powodzie zniszczonych zostało 40 tysięcy domów. Ponad 60 tysięcy osób, zwróciło się o pomoc do Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego.

Reklama

Taylor gorąco zachęciła ludzi do pomocy w miarę z swoich możliwości. Poprosiła również o modlitwę za poszkodowanych przez żywioł.

W grudniu 2015 roku, Taylor Swift po raz czwarty została uhonorowana mianem najbardziej dobroczynnej gwiazdy i ponownie zagościła na pierwszym miejscu listy celebrytów czyniących dobro portalu Dosomething.org.

Jedną z jej najbardziej hojnych darowizn było przekazanie 50 tysięcy dolarów dla 11-letniej fanki Naomi, cierpiącej na ostra białaczkę szpikową. Ponadto mogła uczestniczyć w koncercie swojej idolki. Taylor w wiadomości do dziewczynki, napisała, że będzie za nią tęsknić, ale to na pewno nie jest ostatni koncert na którym się spotkają. Naomi zaczęła czuć się lepiej i dostała specjalne pozdrowienia od gwiazdy, skierowane również do jej rodziny.

Taylor przekazała również 50 tysięcy dolarów dla swojego siostrzeńca, który walczy z rakiem, aby znów mógł zająć się tańcem. Pokaźną sumę również 50 tysięcy dolarów otrzymała od piosenkarki Seattle Symphony, na dalszy rozwój ich kariery.

Sprawdź tekst piosenki "New Romantics" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL