Reklama

Reklama

Tatiana Okupnik po raz pierwszy pokazała zdjęcie córki na Instagramie

Dobre kilka lat temu Tatiana Okupnik wycofała się z muzycznego biznesu i skupiła na życiu prywatnym. Teraz po raz pierwszy na Instagramie pokazała zdjęcie swojej niespełna 2-letniej córki.

Tatiana Okupnik rzadko pojawia się publicznie

Po rozstaniu z grupą Blue Cafe (2005) Tatiana Okupnik wydała trzy płyty, wzięła udział w programach "Gwiazdy tańczą na lodzie" (prowadząca), "X Factor" (jurorka) i "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" (uczestniczka).

We wrześniu 2013 r. wyszła za Michała Micielskiego, menedżera koszykarza Marcina Gortata. Informacje o ślubie udało się im utrzymać w tajemnicy przed mediami.

Dwa lata po ślubie para przeprowadziła się do USA, a wokalistka całkiem zniknęła z muzycznego biznesu, skupiając się na życiu rodzinnym.

Reklama

"Życie prywatne cały czas będę chroniła" - podkreślała i słowa dotrzymała.

Sama w mediach społecznościowych poinformowała, że została mamą - we wrześniu 2016 r. urodziła córkę Matyldę, z kolei w kwietniu tego roku na świat przyszedł jej syn Tymon.

Dopiero teraz po raz pierwszy na Instagramie pokazała zdjęcie swojej córki, która pozuje z cukinią z przydomowego ogródka.

"Jaka matka taka córka", "Lubimy jeść" - ogłosiła Tatiana za pomocą hasztagów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje