Reklama

Tallia Storm: Nowy utwór "Still in Love" o rozstaniu z Brooklynem Beckhamem?

​Szkocka wokalistka Tallia Storm zdradziła, że jej nowa piosenka "Still in Love" opowiada o rozstaniu z najstarszym synem Victorii i Davida Beckhamów, Brooklynem, z którym spotykała się przez 18 miesięcy.

Tallia Storm zrobi wielką karierę?

18-letnia wokalistka i Brooklyn Beckham byli parą przez 18 miesięcy (w latach 2013-2014), póki syn Beckhamów nie zostawił Talli dla innej.

Reklama

W jednym z ostatnich wywiadów Storm zdradziła, że o bolesnych doświadczeniach po rozstaniu opowiada w swoim nowym utworze "Still in Love". Utworu możesz posłuchać pod tym adresem.

Sprawdź tekst utworu "Still in Love" w serwisie Teksciory.pl!

"Moja mama powiedziała mi, bym się uspokoiła. Wszystkim się wydaje, że ich pierwsza miłość jest tą jedyną. Wlałam w moje piosenki serce" - mówiła Tallia.

Młoda wokalistka przyznała również, że wciąż żywi niechęć do Brooklyna Beckhama.

"Myślę, że wiele osób dostrzega lód między nami. Teraz spotykam się z mężczyznami, nie chłopcami. To prawda, kochankowie nie mogą być przyjaciółmi" - dodała Storm.

Muzyczna kariera Tallii Storm (dziewczyna jest też modelką i blogerką) nabrała rozpędu dzięki Eltonowi Johnowi, który zaproponował jej, by otworzyła jego koncert w Szkocji w 2012 roku. Singel "Still in Love" zapowiada debiutancką płytę wokalistki, jednak jeszcze podano daty premiery albumu. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tallia Storm | Brooklyn Beckham

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje