Reklama

Stare zdjęcie Seleny Gomez i Justina Biebera najpopularniejsze na Instagramie

W marcu tego roku Justin Bieber opublikował na swoim Instagramie stare zdjęcie, na którym widać jego pocałunek z byłą dziewczyną Seleną Gomez. Jest to obecnie najpopularniejsza fotografia w tym serwisie społecznościowym.

Selena Gomez nie chce rozmawiać o związku z Justinem Bieberem

Justin BieberSelena Gomez byli parą na przełomie 2011 i 2012 roku. Kanadyjski wokalista chyba nie do końca pogodził się z ich rozstaniem i co jakiś czas publikuje w sieci wspomnieniowe zdjęcia z Seleną.

Reklama

W marcu tego roku Bieber podzielił się na swoim Instagramie fotografią, na której widać jego pocałunek z byłą dziewczyną, jeszcze z czasów nastoletnich.

Zdjęcie z lakonicznym podpisem "Uczucia" wzbudziło ogromne zainteresowanie i aktywność wśród użytkowników Instagrama, uzyskując liczbę ponad 3,57 mln polubień.

Zobacz zdjęcie całujących się Seleny Gomez i Justina Biebera:

Do tej pory palmę pierwszeństwa w zestawieniu najbardziej popularnych zdjęć na Instagramie dzierżyła celebrytka Kendall Jenner, której fotografia osiągnęła liczbę ponad 3,56 mln polubień.

Zobacz zdjęcie Kendall Jenner:

Kanadyjczyk wiele razy publicznie zapewniał, że jego miłość do Seleny Gomez "nigdy nie umrze". W 2015 roku wokalistka w jednym z wywiadów podkreśliła, że dla niej temat związku z Justinem Bieberem jest zamknięty i "nie chce więcej o tym, i o nim, rozmawiać".

Sprawdź tekst "Love yourself" w serwisie Teksciory.pl!

Sprawdź tekst "Love You Like A Love Song" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber | Selena Gomez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje