Reklama

Reklama

Simon Cowell ma romans z Mel B? Juror przerwał milczenie

Juror i łowca talentów Simon Cowell stanowczo oświadczył, że nie ma romansu z wokalistką i byłą jurorką amerykańskiego "Mam talent" Mel B.

Juror i łowca talentów Simon Cowell stanowczo oświadczył, że nie ma romansu z wokalistką i byłą jurorką amerykańskiego "Mam talent" Mel B.
Simon Cowell zdementował plotki o romansie z Mel B /Steve Granitz /Getty Images

Brytyjskie media w ostatnich dniach pisały o rzekomym romansie gwiazd "Mam talent". Plotkowano, że obecna partnerka Simona Cowella - Lauren Silverman - oskarżyła jurora o zdradę.

O szczegółach kłótni donosił tabloid "The Sun", który ujawniał, że Silverman nie podoba się to, że Cowell otacza się atrakcyjnymi kobietami. Była też zirytowana zbyt bliską relacją jurora oraz wokalistki Spice Girls (sprawdź!), z którą Cowell współpracował m.in. przy "Mam talent" i "X Factorze".

Reklama

Doniesienia o romansie Cowella zbiegły się ze słowami córki Amandy Holden, jurorki brytyjskiego "Mam talent", która zasugerowała na Instagramie, że związek jurora się rozpadł. Gwiazda telewizji szybko dementowała doniesienia swojego dziecka.

Na temat rzekomego romansu w końcu wypowiedział się też sam Simon Cowell, który plotki nazwał "całkowicie niedorzecznymi". Juror od sześciu tygodni mieszka w Los Angeles ze swoją partnerką i ich synkiem Erikiem, praktycznie nie opuszczając swojej posiadłości z powodu pandemii koronawirusa.

"Ta historia jest całkowicie bezsensowna, gdyż nie ma żadnego romansu" - cytuje natomiast swoje źródło gazeta "Metro".

Simon Cowell i Lauren Silverman są ze sobą od 2013 roku. Początek ich związku był bardzo burzliwy, bo doprowadził do rozpadu małżeństwa jego przyjaciela - Andrew Silvermana.

Juror w poprzednich latach był w związkach m.in. z wokalistką Sinittą, Terri Seymour, Mezghan Hussainy i Carmen Electrą.

***Zobacz także***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy